14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Поділитися новиною:

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2017 року в актовій залі райдержадміністрації відбулися урочистості щодо вшанування людей, яким ціною свого життя і здоров’я вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення

У ліквідації катастрофи на ЧАЕС брали участь більше 650000 людей. Зовсім молодими юнаками військовим комісаріатом були призвані і наші земляки. З нашого району було призвано 210 ліквідаторів, 87 з яких, нажаль, вже немає сьгодні з нами. Але життя продовжується.

 

Зі щирими та вдячними словами подяки до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Валерій Приходько. Від імені голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної та від себе особисто, він привітав всіх ліквідаторів. За активну позицію в громадському житті товариства та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС керівник району разом із заступником голови райради Сергієм Козирем та головою районного товариства"Союз Чорнобиль України" Іваном Тимошевським вручили ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС почесні відзнаки та грамоти.

Щирі й душевні пісні та гуморески лунали для гостей і від працівників районного будинку культури

 

Велика подяка усім ліквідаторам, які зберегли життя наступним поколінням. Ми завжди будемо пам’ятати героїв, які здійснили подвиг заради майбутнього.

 

 

 

Альбом: 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8908 | Переглядів: 73Дата публікації: 16:34 14.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих