Соціальна адаптація осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі
Соціальна адаптація осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі

Поділитися новиною:

Соціальна адаптація осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі

У жовтні поточного року між Міністерством юстиції України, Міністерством соціальної політики України та Центральним апаратом Державної служби зайнятості було укладено Меморандум про співпрацю.

Метою цього Меморандуму є співпраця сторін у проведенні спільних заходів у сфері соціальної адаптації осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

На початку листопада Шевченківським відділом з питань пробації та управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації було складено План-графік реалізації Меморандуму. Відповідно до Плану-графіку заступник начальника управління Загоруйко О.М. у перший та другий вівторок листопада у приміщенні Шевченківського відділу з питань пробації провела лекцію для суб’єктів органу пробації на тему «Призначення субсидій та її монетизація». А 12 грудня для засуджених у приміщенні управління соціального захисту населення начальником управління Григоренко Т.Л. було проведено лекцію з елементами консультації на тему «Ознайомлення з послугами що надає управління соціального захисту населення». Під час спілкування до відома засуджених було доведено інформацію про соціальні послуги, які можна отримати в управлінні, які види державної допомоги можна оформити, які документи та за який період потрібно подати для призначення субсидій. Громадяни активно задавали питання щодо призначення субсидії та виплати зекономленої частини субсидії. На всі питання було надано компетентні відповіді.

Оскільки соціальна забезпеченість клієнтів органу пробації є міцним фундаментом для сприятливих змін їхньої поведінки, практику проведення аналогічних заходів буде продовжено і надалі.

Альбом: Соціальна адаптація осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі Альбом: Соціальна адаптація осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8918 | Переглядів: 74Дата публікації: 16:09 15.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих