Огляд об’єктів
Огляд об’єктів

Поділитися новиною:

Огляд об’єктів

18 грудня голова райдержадміністрації Валерій Приходько здійснив огляд будівлі територіального центру, спортивної зали і деяких кабінетів ліцею районної ради з метою інспектування проведених ремонтних робіт та підготовки цих об’єктів до вводу в експлуатацію.

Керівник району разом з директором територіального центру Аллою Калашніковою проінспектували якість проведених ремонтних робіт в будівлі територіального центру, виявили недоліки, намітили плани щодо подальших ремонтних робіт.

 

Директор ліцею районної ради Тетяна Шмігельська ознайомила Валерія Анатолійовича із ходом заключних робіт по встановленню скеледрому в спортивній залі закладу та запросила завітати до одного з оновлених кабінетів. Підготовчі роботи вже на завершальному етапі. Сучасні, комфортні та дуже зручні кабінети біології, хімії й фізики чекають на школярів.

 

Альбом: Огляд об’єктів Альбом: Огляд об’єктів Альбом: Огляд об’єктів Альбом: Огляд об’єктів Альбом: Огляд об’єктів Альбом: Огляд об’єктів
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8925 | Переглядів: 69Дата публікації: 16:24 18.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих