Міні-футбол
Міні-футбол

Поділитися новиною:

Міні-футбол

Справжнім спортивним святом став турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Почесного громадянина Шевченківщини Юрія Апазіді, який відбувся 16 грудня в спортивній залі районного будинку культури

На запрошення голови райдержадміністрації Валерія Приходька та КУ "Спорт для всіх" в ньому взяли участь три футбольні команди. До нас завітали гості з Двурічної та Великого Бурлука.

 

За результатами перемогу отримала команда Шевченківського району. ЇЇ нагороджено кубком та грошовою винагородою. Вітаємо переможців. На другому місці команда із Двурічної. Команда з Великого Бурлука - на третьому місці. За друге та третє місця команди нагороджено дипломами КУ "Спорт для всіх" та грошовими винагородами.

 

 

Довідково: За роки роботи Ю.К. Апазіді на території району було збудовано ряд важливих виробничих переробних об’єктів та об’єктів соціальної інфраструктури, в тому числі – два багатоквартирних житлових будинки і Свято-Троїцький храм в селищі Шевченкове, ряд індивідуальних житлових будинків у Сподобівці та Березівці, до Сподобівки підведено природний газ, , тут було відроджено садибу засновника українського професійного театру М.Л.Кропивницького, споруджено лікеро-горілчаний завод, ряд цехів для переробки сільськогосподарської продукції.

 

Юрій Костянтинович зробив чимало корисних справ для підвищення соціально-економічного і духовного рівня життя мешканців Шевченківського району

Альбом: Міні-футбол Альбом: Міні-футбол Альбом: Міні-футбол Альбом: Міні-футбол Альбом: Міні-футбол
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8926 | Переглядів: 55Дата публікації: 17:00 18.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих