Семінар-нарада
Семінар-нарада

Поділитися новиною:

Семінар-нарада

18 грудня в актовій залі райдержадміністрації відбулася нарада-семінар, яку провела "Чугуївська правозахисна група" за підтримки Шевченківської райдержадміністрації та районної ради для громадських активістів, представників сільських рад, органів влади в рамках проекту "Захист прав селян — власників земельних ділянок у Чугуївському, Печенізькому, Шевченківському, Вовчанському, Дворічанському, Великобурлуцькому районах Харківської області, подолання корупції у сфері земельних відносин"

Відкрив нараду голова райдержадміністрації Валерій Приходько. Він зазначив, що мета цього семінару - підвищення юридичних знань у сфері земельних відносин та навчання алгоритмам оформлення земельних ділянок та земельних часток (паїв).

 

Зокрема, на семінарі були порушені такі питання як порядок визнання права на земельну ділянку, оформлення права на земельну частку (пай), правовідносини з питань оренди земельних ділянок та земельних часток (паїв) сільськгосподарського призначення, порядку звернення до органів  влади для отримання земельних ділянок тощо.

 

Завдяки юристам "Чугуївської правозахисної групии", учасники семінару отримали змогу підвищити свою юридичну обізнаність у сфері земельних правовідносин

 

Альбом: Семінар-нарада Альбом: Семінар-нарада Альбом: Семінар-нарада Альбом: Семінар-нарада
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8927 | Переглядів: 57Дата публікації: 19:50 18.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих