В гості до колишнього адвоката
В гості до колишнього адвоката

Поділитися новиною:

В гості до колишнього адвоката

З нагодя професійного свята — Дня адвокатури, голова райдержадміністрації Валерій Приходько та заступник голови районної ради Сергій Козир завітали у гості до шанованої людини, колишнього адвоката, пенсіонерки Клавдії Йосипівни Мороз.

Так судилося долею, щоб ця мудра, добра та, по-жіночому, чарівна жінка присвятила 37 років свого життя діяльністі адвоката. За трудові роки вона зуміла здобути повагу і авторитет від жителів району.

 

На адресу Клавдії Йосипівни лунали щирі слова привітань, побажання міцного здоров’я, бадьорості духу, довголіття та мирного неба. Пенсіонерка була дуже зворушена увагою гостей, тож у свою чергу висловила щиру вдячність за теплі слова і небайдуже ставлення

Альбом: В гості до колишнього адвоката Альбом: В гості до колишнього адвоката
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8933 | Переглядів: 82Дата публікації: 18:33 19.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих