Відкриття скеледрому
Відкриття скеледрому

Поділитися новиною:

Відкриття скеледрому

20 грудня на базі опорної школи в спортивній залі ліцею районної ради відкрили куток скелелазного раю – туристичний скеледром.

На урочистому заході були присутні почесні гості: голова райдержадміністрації Валерій Приходько; заступник голови райдержадміністрації Сергій Старіков; директор КУ "Спорт для всіх" Володимир Чабанний; заслужений майстер спорту України, триразова чемпіонка світу та дворазова переможиця кубку світу зі скелелазення, доцент кафедри фізичного виховання ХНПУ імені Г.С. Сковороди Олена Репко; заслужений працівник фізичної культури та спорту України, заступник директора ТОВ "Стальконструкція" ЛТД Петро Богула.

 

Зі щирими словами привітань до присутніх звернувся Валерій Анатолійович Приходько. Він ще раз підкреслив, що "розвитку освіти й спорту в області приділяється велика увага. Не відстає у цьому питанні і Шевченківський район. Районна влада охоплює всебічні напрямки розвитку юного покоління нашого району, починаючи з виявлення творчих здібностей та їх реалізації, і завершуючи залученням дітей до занять фізичною культурою та спортом, а також популяризацією здорового способу життя".

Валерій Анатолійович сказав про необхідність впровадження сучасного спортивного виховання школярів та зазначив, що ця туристична скелелазна гірка буде розвивати силу і спритність та надасть дитині впевненості у собі.

 

Святкову атмосферу забезпечили інструктор по спорту КУ "Спорт для всіх" Марія Антонова та керівник гуртка туризму БЮТ Євген Бараннік, які продемонстрували показовий виступ з елементами скелелазіння. Всі, хто завітав на свято, поринали одразу у світ туризму. Після чого, прихильники туризму подякували владі району за ініціативу відкриття такого унікального комплексу і за всебічну підтримку.

Альбом: Відкриття скеледрому Альбом: Відкриття скеледрому Альбом: Відкриття скеледрому Альбом: Відкриття скеледрому Альбом: Відкриття скеледрому
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8937 | Переглядів: 109Дата публікації: 13:20 20.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих