Вибір професії - це важливо!
Вибір професії - це важливо!

Поділитися новиною:

Вибір професії - це важливо!

20 грудня в актовій залі ліцею районної ради відбулася зустріч круглого столу за участю випускників закладів освіти району

Освіта – це шлях розвитку особистості, реалізації її творчого потенціалу. Людина з вищою освітою є більш конкурентноспроможною на ринку праці.

Вибір професії є одним з найскладніших питань, з якими стикається кожна людина на своєму життєвому шляху. Легковажне ставлення до цього процесу й сподівання на те, що «все складеться якось само собою», у майбутньому можуть стати причиною особистої незадоволеності й нереалізованості. Робота до душі, що відповідає покликанням і схильностям людини, дає відчуття щастя й наповненості життя. Улюблена професія передбачає й творчу реалізацію, і натхнення.

Безумовно, вчорашньому школяреві дуже складно прийняти рішення, від якого залежатиме його подальша доля. Для того, щоб полегшити випускникам Шевченківського району вибір вищого навчального закладу, за їх пропозиціями, було запрошено представників вищих навчальних закладів до району. На запрошення відділу освіти відгукнулись 14 вищих навчальних закладів Харкова. Зустріч круглого столу відбулася на базі опорного закладу — ліцею районної ради, за участю голови райдержадміністрації Валерія Приходька.

Валерій Анатолійович звернувся до школярів зі словами наставника: "Одним з найважливіших виборів, які кожен з нас здійснює у своєму житті, є правильний вибір професії. Якщо при цьому зробити помилку – марно втратиш кілька років власного життя і чималі гроші на навчання за професією, за якою важко знайти роботу (доведеться їхати працювати за кордон), або яка не приносить задоволення (ходитимеш на роботу як на каторгу). Далеко не всі люди до 17-18 років встигають повною мірою розкрити свої здібності й таланти. Деякі просто не розуміють, як вибрати професію, враховуючи свої схильності та захоплення. Ми б не хотіли, щоб помилки при виборі професії трапилися саме з вами. Тому, зібрали в цій залі команду кваліфікованих консультантів - представників ВУЗів Харкова які, допоможуть вам вибрати професію правильно. Останнє передбачає, що вибрана вами професія буде вам подобатися, буде вам підходити і буде затребувана на ринку праці регіону"

 

 

Альбом: Вибір професії - це важливо! Альбом: Вибір професії - це важливо!
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8938 | Переглядів: 77Дата публікації: 14:38 20.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих