Презентація сучасних кабінетів біології, фізики і хімії
Презентація сучасних кабінетів біології, фізики і хімії

Поділитися новиною:

Презентація сучасних кабінетів біології, фізики і хімії

20 грудня голова районної державної адміністрації Валерій Приходько ознайомився із роботою трьох сучасних мультимедійних кабінетів, встановлених на базі опорного закладу

Сучасну школу вже неможливо уявити без комп’ютерної техніки та комп’ютерних технологій. Вони так міцно увійшли в наше життя, так закріпилися в ньому, що неможливо уявити людину, яка б не розуміла про що йдеться. Освіта не стала виключенням з цього процесу. Саме тому на базі опорного закладу — ліцею районної ради, за сприяння та підтримки голови районної державної адміністрації Валерія Приходька з'явилися три сучасні кабінети: біології, фізики і хімії. В кабінетах нове обладнання - інтерактивні дошки, мультимедійні проектори, тощо.

Такий комплекс поєднує в собі всі переваги сучасних комп'ютерних технологій і виводить процес навчання на якісно новий рівень. Він відповідає тому способу сприйняття інформації, яким відрізняється нове покоління школярів, що виросло на ТБ, комп'ютерах і мобільних телефонах, у якого набагато вище потреба в темпераментній візуальній інформації й зоровій стимуляції .

Комп'ютерних наочних матеріалів і навчальних ресурсів з будь-якої теми чи предмету можна знайти безліч і використати їх багаторазово. Не потрібно непокоїтися про зберігання паперових карт, плакатів тощо - у них просто відпадає необхідність.

Є можливість повністю керувати будь-якою комп'ютерною демонстрацією - виводити на екран дошки картинки, карти, схеми, створювати й переміщати об'єкти, запускати відео й інтерактивні анімації, виділяти важливі моменти кольоровими позначками, працювати з різноманітними комп'ютерними програмами. І все це прямо з дошки, не втрачаючи візуального контакту з класом і не прив’язуючись до свого комп'ютера. Завдяки наочності й інтерактивності, весь клас залучається до активної роботи.

Шкільна дошка – це невід’ємна складова будь якого навчального процесу, місце обміну інформацією між учнями та вчителем. Інтерактивна дошка – це жива взаємодія вчителя і учнів, управління процесом обміну інформацією між ними. Вона не тільки відображає, що відбувається у комп’ютері, а й дає можливість вносити виправлення й корективи, робити кольорові позначки й коментарі, зберігати матеріали уроку для подальшого використання й редагування. До комп'ютера і, як наслідок, до інтерактивної дошки можна підключити мікроскоп, Web - камеру, цифровий фотоапарат або відеокамеру. І з усіма цими відображеними матеріалами можна продуктивно працювати прямо під час уроку. Це - візуальний ресурс, що може допомогти вчителям зробити уроки живими й привабливими для учнів. Інтерактивна дошка дозволяє піднести учням інформацію, використовуючи широкий діапазон засобів візуалізації (карти, таблиці, схеми, діаграми, фотографії тощо).

Учителі можуть використати управління інтерактивною дошкою, щоб подати досліджуваний матеріал захоплюючими й динамічними способами. Інтерактивна дошка дозволяє моделювати абстрактні ідеї й поняття, не доторкаючись до комп'ютера, змінити модель, перенести об'єкт в інше місце екрана або встановити нові зв'язки між об'єктами. Усе це відбувається в режимі реального часу.

Директор ліцею районної ради Тетяна Шмігельська стверджує, що учні більш активні і зацікавлені на уроці, на якому використовується інтерактивна дошка. Інформація стає для них більше доступною й зрозумілою, що поліпшує атмосферу розуміння в класі, а учні - більш націлені на роботу.

Альбом: Презентація сучасних кабінетів біолії, фізики і хімії Альбом: Презентація сучасних кабінетів біолії, фізики і хімії Альбом: Презентація сучасних кабінетів біолії, фізики і хімії Альбом: Презентація сучасних кабінетів біолії, фізики і хімії Альбом: Презентація сучасних кабінетів біолії, фізики і хімії Альбом: Презентація сучасних кабінетів біолії, фізики і хімії
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8939 | Переглядів: 99Дата публікації: 15:26 20.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих