Робочий візит до дошкільного дитячого закладу "Калинка"
Робочий візит до дошкільного дитячого закладу \"Калинка\"

Поділитися новиною:

Робочий візит до дошкільного дитячого закладу "Калинка"

21 грудня голова райдержадміністрації Валерій Приходько та заступник голови Сергій Старіков здійснили робочий візит до дошкільного дитячого закладу "Калинка"

Напередодні Новорічних свят посадовці привітали колектив з наступаючими святами

Під час зустрічі Валерій Анатолійович проінформував колектив про те, що вдалося зробити за останні півроку за підтримки обласної влади та особисто голови облдержадміністрації Юлії Світличної. Запевнив, що й надалі підтримуватиме освітні заклади району. Адже саме тут діточки отримують свій перший досвід спілкування у колективі, стають дорослішими і тямущими, саме з їхнього порога починається нове життя малюків. Крім того, очільник району ознайомив присутніх із задумами та планами на 2018 рік.

Сергій Старіков наголосив, що на сесії районної ради депутатами було прийнято бюджет району на 2018 рік, який передбачає видатки на фінансування ДНЗ "Калинка" понад 6 млн. гривень, що повністю забезпечить виплату заробітної плати в повному обсязі. З місцевого бюджету на 2018 рік по  дошкільних навчальних закладах передбачено кошти на поточні потреби (придбання миючих засобів, канцтоварів, поточні ремонти, придбання паперу тощо)

У свою чергу, директор ДНЗ Олена Ликова подякувала гостям за відчутну підтримку та за можливість спілкування, під час якого можна отримати інформацію з перших вуст, обговорити нагальні питання, поділитися думками та висловити побажання.

 

В ході розмови керівник району торкнувся питання об’єднання територіальних громад, "...процес якого неможливо зупинити. Саме тому до його втілення на місцях потрібно підійти виважено, з чітким розумінням напрямків подальшого розвитку та власної відповідальності за долю людей майбутньої громади" – наголосив Валерій Анатолійович.

 

На завершення зустрічі Валерій Приходько ознайомився зі станом виконання ремонтних робіт, здійснених за кошти селищного та районного бюджетів, та спрямованих на поліпшення умов для вихованців та працівників закладу.

 

 

 

 

 

Альбом: Робочий візит до дошкільного дитячого закладу "Калинка" Альбом: Робочий візит до дошкільного дитячого закладу "Калинка" Альбом: Робочий візит до дошкільного дитячого закладу "Калинка" Альбом: Робочий візит до дошкільного дитячого закладу "Калинка" Альбом: Робочий візит до дошкільного дитячого закладу "Калинка" Альбом: Робочий візит до дошкільного дитячого закладу "Калинка"
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8945 | Переглядів: 89Дата публікації: 21:27 21.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих