Виїзний прийом громадян
Виїзний прийом громадян

Поділитися новиною:

Виїзний прийом громадян

21 грудня голова районної державної адміністрації Валерій Приходько відвідав село Ново-Степанівку Семенівської сільської ради

При зустрічі з жителями села Валерій Анатолійович зазначив, що приїхав сюди перш за все, з метою поспілкуватися з громадою, безпосередньо від неї почути про існуючі проблеми і разом пошукати можливі шляхи їх вирішення.

 

Громада порушувала питання всіх сфер життєдіяльності села. Серед найактуальніших - проблема орендних відносин (орендна плата та ціни на с/г продукцію), стан доріг, вивезення твердого побутового сміття.

 

У ході зустрічі керівник району поінформував про пріоритетні напрями розвитку району у поточному та у наступаючому роках, про бюджетно-фінансову політику району в цілому, а також про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

 

Голова районної державної адміністрації окремо зупинився на питанні створення фінансово незалежних громад, які зможуть самостійно утримувати дитячі садки і школи, амбулаторії, будинки культури і клуби, дороги, інфраструктуру. "Три основні складові — повноваження на місцях, фінансові ресурси і контроль — дозволять створити ефективну модель самоврядування. Основне завдання на сьогодні — це донести людям інформацію про реформу, яка "відкриє очі" на переваги нововведень та необхідність їх впроваджень".

 

 

В ході робочого візиту Валерій Анатолійович оглянув приміщення місцевого ФАПу та поспілкувався з фельдшером, щодо вирішення нагальних потреб закладу.

 

Альбом: Виїздний прийом громадян Альбом: Виїздний прийом громадян Альбом: Виїздний прийом громадян Альбом: Виїздний прийом громадян
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8946 | Переглядів: 71Дата публікації: 21:56 21.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих