22 грудня -День енергетика
22 грудня -День енергетика

Поділитися новиною:

22 грудня -День енергетика

Голова райдержадміністрації Валерій Приходько привітав працівників електричних мереж та енергозбуту АК «Харківобленерго» з професійним святом «Днем енергетика»

За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання трудових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток енергетичної галузі, трудові здобутки та високу професійну майстерність кращих представників професії нагороджено грамотами, згідно спільного розпорядження райдержадміністрації та районної ради.

 

День енергетика в Україні святкують у найбільш короткий світловий день року, що можна вважати досить символічним, зважаючи на роль працівників сфери енергопостачання в сучасному суспільстві. Керівник району зазначив, що від професіоналізму та сумління працівників енергетичної галузі залежить стабільна робота економіки та якість побуту наших краян. "Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що в оселях шевченківців буде світло, тепло і затишно. Робота енергетиків полягає в забезпеченні одного з найважливіших благ цивілізації — тепла і світла. Завдяки вашій щоденній праці в наших будинках, школах, лікарнях та дитячих садках створені умови для комфортного перебування" ,— сказав Валерій Анатолійович.

 

Користуючись нагодою, очільник району також привітав колективи з наступаючими новорічними та різдвяними святами та передав вітання від голови облдержадміністрації Юлії Світличної. Також коротко підбив підсумки 2017 року і ознайомив присутніх з мріями і планами щодо 2018 року.

 

Валерій Анатолійович побажав колективам міцного здоров'я, миру, сімейного благополуччя, стабільності та впевненості у завтрашньому дні!

 

 

 

Альбом: 22 грудня -День енергетика Альбом: 22 грудня -День енергетика Альбом: 22 грудня -День енергетика Альбом: 22 грудня -День енергетика Альбом: 22 грудня -День енергетика Альбом: 22 грудня -День енергетика Альбом: 22 грудня -День енергетика Альбом: 22 грудня -День енергетика Альбом: 22 грудня -День енергетика Альбом: 22 грудня -День енергетика Альбом: 22 грудня -День енергетика Альбом: 22 грудня -День енергетика
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8949 | Переглядів: 68Дата публікації: 11:56 22.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих