Турнір з футзалу серед дівочих команд
Турнір з футзалу серед дівочих команд

Поділитися новиною:

Турнір з футзалу серед дівочих команд

22 грудня в спортивній залі РБК відбувся турнір з футзалу серед дівочих команд, приурочений до Дня Святого Миколая

Цей захід відбівся у рамках "Програми розвитку видів спорту", започаткований районною державною адміністрацією.

Змагання проходили у двох вікових категоріях.

Серед команд 2004 р.н. і молодших перемогли новомиколаївці. Друге місце виборола ЗОШ №1. Третє — семенівські спортсменки. Четверте — ліцей Шевченківської райради.

У старшій віковій категорії (2003 р.н. і старші): третє місце — команда з Печеніг; друге — "Фортуна" з Новомиколаївки. Переможицями турніру стали гості з Борової.

Під час нагородження голова Шевченківської райдержадміністрації Валерій Приходько привітав і поздоровив спортсменок і запевнив, що цей вид спорту буде розвиватися і надалі.

За результатами турніру кращими визнано Нарожну Наталію, Шпорт Ірину, Кабанець Настю, Загрійчук Ганну та Колиханову Аліну. Вітаємо дівчат!

Альбом: Турнір з футзалу серед дівочих команд Альбом: Турнір з футзалу серед дівочих команд Альбом: Турнір з футзалу серед дівочих команд Альбом: Турнір з футзалу серед дівочих команд Альбом: Турнір з футзалу серед дівочих команд Альбом: Турнір з футзалу серед дівочих команд Альбом: Турнір з футзалу серед дівочих команд Альбом: Турнір з футзалу серед дівочих команд
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8954 | Переглядів: 82Дата публікації: 14:01 23.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих