Інформує Шевченківський архівний відділ
Інформує Шевченківський архівний відділ

Поділитися новиною:

Інформує Шевченківський архівний відділ

24 грудня відзначають професійне свято працівники, які надають архівні довідки, копії та витяги з документів, потрібні для забезпечення соціального захисту, збереження прав та законних інтересів людей. Без перебільшення, архівні працівники - вартові історії та родоводу, здобутків сім'ї, установ, міста, що складаються в історію України.

На території Шевченківського району на даний час діє 16 архівних установ — це архівний відділ Шевченківської райдержадміністрації і 15 трудових архівів при сільських та селищній радах.

В архівному відділі Шевченківської райдержадміністрації зберігається більше 20 тис. справ управлінських документів за 1943-2010 роки. Документи архіву активно використовуються для виконання тематичних запитів і запитів соціально – правового характеру, в публікаційній діяльності.

До архівного відділу звертаються громадяни для отримання копій документів, довідок про заробітну плату, про трудовий стаж. Але не на всі питання, з якими звертаються громадяни, архівний відділ може надати повну відповідь. Справа в тому, що архівний відділ приймає на зберігання документи з основної діяльності підприємств і організацій Шевченківського району , які мають історичну цінність і є складовою частиною Національного архівного фонду України. Термін їх зберігання — довічно.

Відомості з особового складу про прийом на роботу, переведення та звільнення, особові справи працівників, відомості про нарахування заробітної плати мають 75 — річний термін зберігання і містяться в архіві установи у якій утворилися, у разі ліквідації в установі — правонаступнику. За відсутності правонаступника документи передаються на зберігання до трудового архіву сільської ради, на території якої було розташовано підприємство або установа.

Архівний відділ Шевченківської райдержадміністрації розташований за адресою : селище Шевченкове, провулок Перемоги, 13. Прийомні дні : вівторок та четвер з 9.00 до 12.00 . Має електронну адресу arhshev@ukr.net .

Якщо у Вас виникає потреба в архівному документі, звертайтеся до архівного відділу особисто чи листом, і Вам буде надана допомога у вирішенні Вашого питання.

 

 

З повагою

Начальник архівного відділу Т.Ф.Осика

 

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8958 | Переглядів: 63Дата публікації: 08:56 24.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих