Нарада керівників закладів освіти
Нарада керівників закладів освіти

Поділитися новиною:

Нарада керівників закладів освіти

26 грудня в актовій залі відділу освіти відбулася нарада директорів загальноосвітніх шкіл району, керівників позашкільних та дошкільних навчальних закладів. У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Валерій Приходько, заступник голови районної ради Сергій Козир, методисти районного методичного кабінету районного відділу освіти

Під час наради було обговорено ряд актуальних питань. Особливу увагу освітяни звернули на опрацювання Закону України "Про освіту" ( діє з 28.09.2017р). Керівник відділу освіти Юлія Бобрусь доповіла про фінансово-господарську діяльність за 2017 рік. На нараді було зазначено, що у 2017 році робота відділу освіти районної державної адміністрації, районного методичного кабінету, навчальних закладів була спрямована на створення умов для рівного доступу до якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, що відповідає сучасному розвитку суспільства, створення умов щодо постійного самовдосконалення особистості, підвищення професійної підготовки та майстерності педагогічних працівників. Також було проінформовано про субвенції, які виділялися на освіту з місцевих і районного бюджетів та з інших джерел.

Голова райдержадміністрації В.А.Приходько привітав освітян із наступаючими новорічними та різдвяними святами. Ознайомив присутніх з основними показниками соціально-економічного розвитку району за 2017 рік, проінформував про фінансово-господарські питання та можливість додаткового фінансування на опорну школу району. "На даний час ми маємо об’єднати наші зусилля щодо співпраці та визначитися з пріоритетами розвитку освітньої галузі у 2018 році, працювати над створенням належних умов для дітей, вихователів та вчителів у навчальних закладах", — зазначив Валерій Анатолійович. Також він коротко ознайомив із планами року наступаючого, в тому числі з планами щодо закладів освіти.

За участь в конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Сподобівській ЗОШ вручено цінний подарунок — печатно-копіювальний багатофункціональний пристрій.

Із словами вдячності до гостей звернулася голова профспілкового комітету відділу освіти Ганна Одерій  "за небайдужість до наших проблем, завдяки яким ми створюєм комфортні умови для наших учнів, адже діти — наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора". Вона акцентувала, що і надалі заклади освіти району мають надію на підтримку районного керівництва та плідну співпрацю.

Альбом: Нарада керівників закладів освіти Альбом: Нарада керівників закладів освіти Альбом: Нарада керівників закладів освіти Альбом: Нарада керівників закладів освіти Альбом: Нарада керівників закладів освіти
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8961 | Переглядів: 83Дата публікації: 16:50 26.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих