Проведено засідання колегії районної державної адміністрації
Проведено засідання колегії районної державної адміністрації

Поділитися новиною:

Проведено засідання колегії районної державної адміністрації

27 грудня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів останнє в цьому році засіданні колегії Шевченківської районної державної адміністрації, за участю голови районної ради Наталії Онищенко, членів колегії, селищного та сільських рад району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих керівників підприємств, установ та організацій району

В ході засідання колегії розглянуто такі питання. Про підсумки роботи галузі тваринництва за 11 місяців 2017 року та завдання на 2018 рік (проінформував голова райдержадміністрації Валерій Приходько).

 

Про результати роботи органів виконавчої влади щодо захисту прав та законних інтересів дітей (доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Інна Попова).

 

Про розгляд кандидатури рекомендованої для участі в конкурсному відборі на навчання в Магістратурі ХРІДУ НАДУ при Президентові України (доповіла головний спеціаліст з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації Лариса Навроцька).

 

Про затвердження плану проведення засідань колегії на 2018 рік (доповіла заступник керівника апарату — начальник відділу організаційної роботи, діловодства та питань звернень громадян апарату райдержадміністрації Наталія Сторожниченко).

Альбом: Проведено засідання колегії районної державної адміністрації Альбом: Проведено засідання колегії районної державної адміністрації Альбом: Проведено засідання колегії районної державної адміністрації Альбом: Проведено засідання колегії районної державної адміністрації
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8963 | Переглядів: 76Дата публікації: 10:11 27.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Консультація міністра юстиції України Павла Петренка
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих