Урочисте відкриття новорічної ялинки
Урочисте відкриття новорічної ялинки

Поділитися новиною:

Урочисте відкриття новорічної ялинки

27 грудня 2017 року на центральній площі селища відбулось урочисте відкриття районної новорічної ялинки

На свято завітали голова Шевченківської районної державної адміністрації В.А.Приходько, голова Шевченківської районної ради Н.В.Онищенко та Шевченківський селищний голова В.П.Волкодав.

 

Із привітаннями до присутніх звернувся керівник району Валерій Приходько: «Я всіх вітаю із початком Новорічних свят. Відкриття головної ялинки Шевченківщини для всіх нас має символічне значення. Це свідчить про те, що в нашому районі мир і спокій і ми можемо загадувати бажання. Бажаю всім миру, здоров’я, щастя та благополуччя».

 

Разом із дітками почесні гості зустріли Діда Мороза, Снігуроньку та головного символа 2018 року – Жовту Собаку, і здійснили заповітну мрію присутніх - запалили головну районну ялинку новорічними вогниками.

 

Свято продовжилося веселими хороводами, іграми та розвагами для дітей. Завдяки яскравому новорічному дійству, яке підготували учасники  будинку дитячої та юнацької творчості, присутні отримали масу гарних емоцій

Альбом: Урочисте відкриття новорічної ялинки Альбом: Урочисте відкриття новорічної ялинки Альбом: Урочисте відкриття новорічної ялинки Альбом: Урочисте відкриття новорічної ялинки
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8965 | Переглядів: 105Дата публікації: 12:52 27.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих