Зустріч з трудовим колективом ліцею Шевченківської районної ради
Зустріч з трудовим колективом ліцею Шевченківської районної ради

Поділитися новиною:

Зустріч з трудовим колективом ліцею Шевченківської районної ради

Голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з трудовим колективом Шевченківського ліцею районної ради

Валерій Анатолійович привітав присутніх з наступаючими новорічними й різдвяними святами і передав вітання від голови облдержадміністрації Юлії Світличної. Керівник району коротко підвів підсумки роботи за 2017 рік. А також ознайомив із планами і мріями щодо 2018 року. "Нам необхідно підвищувати якість освіти, яка завжди була, є і буде пріоритетом № 1 у виконанні Програми соціального і економічного розвитку району, тому найважливіший крок у цьому напрямку – є забезпечення належної матеріально-технічної бази навчальних закладів, приведення її у відповідність із сучасними вимогами. Завтрашній день України багато в чому визначається тим, яку освіту отримає молодь сьогодні. Сучасна школа повинна бути інноваційною, чутливо реагувати на все, що відбувається в суспільстві, розвиватися, займаючи випереджальну позицію", – зазначив голова райдержадміністрації. Очільник району пообіцяв і надалі всіляко підтримувати і допомагати навчальним закладам у впровадженні реформ в галузі освіти, створення оптимальних та комфортних умов навчання.

Від колективу та учнів ліцею Людмила Матвієнко подарувала Валерію Анатолійовичу ялинкові іграшки, зроблені руками дітей — ляльки-мотанки, директор ліцею Шмігельська Тетяна Вікторівна від себе особисто і від імені творчого, дружнього колективу ліцею, учнів та їх батьків щиро подякувала за турботу і підтримку. «Адже, за тривалий період роботи у закладі – зазначила вона – ми чи не вперше відчуваємо таку увагу до освітянських проблем від влади: безкоштовний медичний огляд; збільшення виплат, до 20% посадового окладу, за престижність педагогічної праці та 100% винагорода; покращення матеріальної бази ліцею – заміна вікон, придбання трьох сучасних навчальних кабінетів, скеледром, оснащення для кабінетів технічної та обслуговуючої праці». Тетяна Вікторівна запевнила, що ліцей і в майбутньому залишиться на передових позиціях, адже і у 2017/2018 навчальному році колектив має високі результати: - Учениця 10 класу Ярошенко Анна під керівництвом Данилової М.М. посіла ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу ім. Т.Шевченка; - 13 учнів ліцею стали переможцями ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад; - Маємо переможців обласного рівня у творчих конкурсах та спортивних змаганнях; - На Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» ліцей отримав срібну медаль.

Щирі вітання зі святами та побажання здоров’я, добробуту, сімейного затишку адресували освітяни голові районної державної адміністрації, а також побажали не зупинятися на досягнутому і далі плідно працювати для покращення життя мешканців нашого рідного краю.

 

 

Альбом: Зустріч з трудовим колективом ліцею Шевченківської районної ради Альбом: Зустріч з трудовим колективом ліцею Шевченківської районної ради Альбом: Зустріч з трудовим колективом ліцею Шевченківської районної ради Альбом: Зустріч з трудовим колективом ліцею Шевченківської районної ради
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8966 | Переглядів: 107Дата публікації: 13:22 27.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих