27 грудня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Валерія Анатолійовича Приходька із трудовим колективом ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів.
27 грудня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Валерія Анатолійовича Приходька із трудовим колективом ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів.

Поділитися новиною:

27 грудня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Валерія Анатолійовича Приходька із трудовим колективом ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів.

На зустрічі були присутні заступник голови райдержадміністрації Сергій Старіков, заступник голови районної ради Сергій Козир та представник волонтерської громадської організації Анатолій Захарченко.

З вітальними словами напередодні новорічних і різдвяних свят та зі словами подяки педагогічному колективу за сумлінну працю до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Валерій Приходько. Він ознайомив присутніх з результатами робіт, які було проведено в 2017 році за різними напрямками, із заходами щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян, з пріоритетними напрямами розвитку району в 2018 році (в тому числі і в освітніх закладах), та поінформував про бюджетно-фінансову політику району.

Валерій Анатолійович підкреслив, що завдяки ініціативам Президента в країні проходять важливі реформи,, мета яких – підвищити якість нашого життя та побудувати сильну державу.

Очільник району окремо зупинився на питанні об’єднання територіальних громад «Сьогодні ми з упевненістю говоримо про те, що беремо участь в історичних процесах, які відбуваються в нашій країні. Завдяки децентралізації в об'єднані територіальні громади, буде можливість розпоряджатися своїми коштами і самостійно вирішувати, куди їх направити. Для громад це реальний шанс змінити життя людей на краще, прискорити розвиток населених пунктів, і його потрібно використати."

Сергій Старіков говорив про зміни в результаті впровадження Закону України «Про освіту», звернувши увагу саме на позитивні результати, що очікуються з початком реформування сфери освіти та про плани подальшого розвитку закладу.

Директор закладу Надія Приходько подарувала від учнів школи, педагогів та батьків ялинкові прикраси, зроблені руками дітей та подякувала керівництву району за всебічну підтримку та допомогу: "За ініціативи та підтримки районної державної адміністрації у школі влітку 2017 року було замінено старі вікна на сучасні енергозберігаючі, придбано меблі та нове обладнання, дидактичний та роздатковий матеріали в кабінети логопеда та практичного психолога для інклюзивного навчання дітей із особливими освітніми потребами, інвентар та посуд для їдальні.

Діти – це наше майбутнє. На сучасному етапі державі не байдуже, у яких умовах навчається та виховується молоде покоління. У цьому навчальному році колектив має високі результати, а саме: - І місце у районному фестивалі – конкурсі «Педагог року – 2017» виборола вчитель фізичної культури Цибульнік Світлана Олександрівна та отримала подарунок для школи – тенісний стіл. Перші місця у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів- членів МАН України вибороли учні 9 класу: Крикун Анна під керівництвом вчителя Вітковської Н.В. з екології, Ярошенко Луїза під керівництвом вчителя Шепеленко О.М. із зарубіжної літератури і Москвітін Михайло під керівництвом вчителя Криворучко І.М. з географі. 20 учнів школи стали переможцями ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. Вагомим досягненням була перемога у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016», де школа отримала срібну медаль та диплом ІІ ступеня".

Надія Вікторівна запевнила, що навчальний заклад не буде зупинятися на досягнутому, а і в майбутньому залишиться на передових позиціях.

Альбом: 27 грудня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Валерія Анатолійовича Приходька із трудовим колективом ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів. Альбом: 27 грудня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Валерія Анатолійовича Приходька із трудовим колективом ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів. Альбом: 27 грудня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Валерія Анатолійовича Приходька із трудовим колективом ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів. Альбом: 27 грудня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Валерія Анатолійовича Приходька із трудовим колективом ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів. Альбом: 27 грудня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Валерія Анатолійовича Приходька із трудовим колективом ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів. Альбом: 27 грудня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Валерія Анатолійовича Приходька із трудовим колективом ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів. Альбом: 27 грудня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Валерія Анатолійовича Приходька із трудовим колективом ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів. Альбом: 27 грудня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Валерія Анатолійовича Приходька із трудовим колективом ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів. Альбом: 27 грудня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Валерія Анатолійовича Приходька із трудовим колективом ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів.
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8970 | Переглядів: 82Дата публікації: 11:36 28.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих