Презентація діяльності навчально-виховного комплексу на базі Гетьманівської ЗОШ
Презентація діяльності навчально-виховного комплексу на базі Гетьманівської ЗОШ

Поділитися новиною:

Презентація діяльності навчально-виховного комплексу на базі Гетьманівської ЗОШ

28 грудня голова райдержадміністрації Валерій Приходько взяв участь у презентації діяльності навчально-виховного комплексу на базі Гетьманвської ЗОШ.

На святковому заході, який розпочався дитячим новорічним ранком, були присутні заступник голови райдержадміністрації Сергій Старіков, заступник голови райради Сергій Козир, директор СТОВ ім.Ватутіна Олег Мельничук, голова Гетьманіської сільської ради Владислав Гожа та голова правління КП "Шевченківський райагробуд" Олександр Гришин.

Всі запрошені гості із великим задоволенням подивилися чудову новорічну казку, яку підготувала малеча закладу.

Керівник району привітав всіх присутніх з новорічними святами та передав вітання від голови облдержадміністрації Юлії Світличної, яка також дуже переймається освітянськими справами і в цьому році багато допомогла нашому району. Валерій Анатолійович наголосив, що "ідея, яка виросла в освітянському колі - збереження наших навчальних закладів, дитячих садків — зробити все, щоб наш край процвітав, щоб діти завжди були веселі і задоволені, як сьогодні".

Сергій Старіков приєднався до привітань голови райдержадміністрації. "Сьогоднішня презентація навчального закладу — це певний підсумок, певний крок до утворення закладів нового типу, які дають можливість об’єднати дошкільну ланку й загально-освітню, забезпечити тісний зв’язок між цими двома віковими підрозділами. Завдання таких навчальних закладів — підготувати дошкільнят до навчання в школі, де діти подовжать здобувати освіту".

Директор навчального закладу Валентина Бовдуй щиро подякувала районній адміністрації та особисто Валерію Анатолійовичу Приходько, як очільнику району, депутатам районної ради за всебічну увагу до навчальних закладів та підтримку та за щирі подарунки, які придбала адміністрація на суму 10 тисяч гривень.

В гостинних стінах дитячого садка, де кожен міг помилуватися затишним убранством дитячих кімнат, на дітей чекали нові іграшки.

Дитячій радості не було меж. Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, адже вони отримали свій «дім радості», де будуть навчатися, виховуватися, спілкуватися з однолітками, успішно готуватися до школи.

 

 

 

Альбом: Презентація діяльності навчально-виховного комплексу на базі Гетьманівської ЗОШ Альбом: Презентація діяльності навчально-виховного комплексу на базі Гетьманівської ЗОШ Альбом: Презентація діяльності навчально-виховного комплексу на базі Гетьманівської ЗОШ Альбом: Презентація діяльності навчально-виховного комплексу на базі Гетьманівської ЗОШ Альбом: Презентація діяльності навчально-виховного комплексу на базі Гетьманівської ЗОШ Альбом: Презентація діяльності навчально-виховного комплексу на базі Гетьманівської ЗОШ Альбом: Презентація діяльності навчально-виховного комплексу на базі Гетьманівської ЗОШ Альбом: Презентація діяльності навчально-виховного комплексу на базі Гетьманівської ЗОШ Альбом: Презентація діяльності навчально-виховного комплексу на базі Гетьманівської ЗОШ
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8975 | Переглядів: 75Дата публікації: 20:41 28.12.2017
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих