Огляд об’єктів соціальної сфери в селі Аркадівка
Огляд об’єктів соціальної сфери в селі Аркадівка

Поділитися новиною:

Огляд об’єктів соціальної сфери в селі Аркадівка

3 січня голова райдержадміністрації Валерій Приходько разом із начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Тетяною Дорогань та сільським головою Григорієм Лазарєвим здійснили огляд об’єктів соціальної сфери на території Аркадівської сільської ради з метою аналізу та визначення напрямків розв’язання проблем розвитку соціальної інфраструктури сільських територій.

      В ході огляду було здійснено огляд будинку культури, який на даний час перебуває у власності ТОВ "Харківагро-2000". Сільський голова виступає ініціатором передачі цього об’єкта у власність громади, пояснюючи це тим, що "ТОВ "Харківагро-2000" першочергову увагу приділяє розвитку лише аграрного виробництва та відповідних виробничих відносин, тоді як поза увагою залишаються питання формування й розвитку соціальної сфери. Громада стурбована руйнівними процесами, які відбуваються сьогодні з будівлею," — зазначив Григорій Михайлович.

 

    Керівник району оглянув будівлю колишньої школи, на базі якої планується створити "Центр патріотичного виховання молоді Шевченкіського району". Особливу увагу було приділено огляду місця під будівництво амбулаторії сімейного лікаря.

Альбом: Огляд об’єктів соціальної сфери в селі Аркадівка Альбом: Огляд об’єктів соціальної сфери в селі Аркадівка Альбом: Огляд об’єктів соціальної сфери в селі Аркадівка Альбом: Огляд об’єктів соціальної сфери в селі Аркадівка Альбом: Огляд об’єктів соціальної сфери в селі Аркадівка Альбом: Огляд об’єктів соціальної сфери в селі Аркадівка
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8990 | Переглядів: 64Дата публікації: 18:51 03.01.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих