Виїзний прийом громадян
Виїзний прийом громадян

Поділитися новиною:

Виїзний прийом громадян

3 січня голова Шевченківської районної державної адміністрації Валерій Приходько провів виїзний прийом громадян у селі Аркадівка Аркадівської сільської ради

     Валерій Анатолійович зазначив, що завітав до селян з метою поспілкуватися з громадою, безпосередньо від неї почути про існуючі проблеми і разом пошукати можливі шляхи їх вирішення. Керівник району поінформував присутніх про пріоритетні напрями розвитку району у прийдешньому році та коротко підвів підсумок здобутків в році минулому, а також повідомив про заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян. Голова райдержадміністрації окремо зупинився на питанні створення фінансово незалежних громад.

    Серед актуальних питань, з якими звертались жителі села - розмір орендної плати за використання земельних ділянок (паїв), організація підвозу дітей з сіл для занять в спортивних секціях, які працюють в селищі тощо.

    Голова райдержадміністрації по кожному питанню надав конкретні роз’яснення та відповіді, а на завершення щиро подякував присутнім за спілкування та побажав плідної і злагодженої праці на благо громади.

Альбом: Виїзний прийом громадян Альбом: Виїзний прийом громадян Альбом: Виїзний прийом громадян
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/8991 | Переглядів: 62Дата публікації: 19:14 03.01.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих