Зустріч з трудовим колективом Шевченківського професійно-аграрного ліцею
Зустріч з трудовим колективом Шевченківського професійно-аграрного ліцею

Поділитися новиною:

Зустріч з трудовим колективом Шевченківського професійно-аграрного ліцею

У новому році голова райдержадміністрації Валерій Приходько продовжує зустрічатися з трудовими колективами району. Сьогодні керівник району разом із заступником Сергієм Старіковим зустрілися з трудовим колективом Шевченківського професійного аграрного ліцею.

Валерій Анатолійович акцентував увагу присутніх на питаннях соціально-економічного розвитку району та основних завданнях, які ставить перед собою керівництво району: наповнення бюджету, залучення інвестицій, збереження інфраструктури району (НВК, закладів охорони здоров’я, закладів культури). Голова райдержадміністрації детально проінформував про заходи, які проводяться щодо покращення життєдіяльності району та покращення його соціально-економічного стану.

Під час зустрічі обговорено питання щодо основних аспектів Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Валерій Приходько зазначив, що від реформи місцевого самоврядування очікують багато позитивного, зокрема, за рахунок власних бюджетних ресурсів, трансфертів та субвенцій територіальні громади зможуть самостійно вирішувати питання місцевого значення. Новостворені громади прирівняють до міст обласного значення, а отже, вони зможуть залишити собі левову частку податків і отримають додаткові повноваження. Отримають право такі громади на державні субвенції: медичну та освітню. Також до місцевих бюджетів буде надходити 100% земельного податку. Отримають об’єднані громади право розпоряджатися землями на своїй території, зокрема, такими, що розташовані за межами населеного пункту. Об’єднані територіальні громади матимуть можливість отримати й додаткові кошти на розвиток інфраструктури з Державного фонду регіонального розвитку.

Не залишив поза увагою керівник району і проблему професійно-аграрного ліцею щодо можливого його реформування та пообіцяв всебічно сприяти і підтримувати ініціативу у збережені закладу.

 

Сергій Старіков акцентував увагу на спільних зусиллях адміністрації, місцевих органів самоврядування, громади щодо вирішення конкретних питань, спрямованих для покращення життєдіяльності району.

"Основними приорітетами для мене є розвиток освіти. Завдяки спільним зусиллям в минулому році було відкрито два НВК на базі Гетьманівської та Безм’ятежненської шкіл. В Шевченківській ЗОШ № 1 створено інклюзивний клас, щоб діти з певними фізичними або психологічними відхиленнями мали рівні умови для отримання освіти."

 

 

 

 

Альбом: Зустріч з трудовим колективом Шевченківського професійно-аграрного ліцею Альбом: Зустріч з трудовим колективом Шевченківського професійно-аграрного ліцею Альбом: Зустріч з трудовим колективом Шевченківського професійно-аграрного ліцею
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9022 | Переглядів: 93Дата публікації: 18:04 11.01.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих