Засідання робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель
Засідання робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель

Поділитися новиною:

Засідання робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель

16 січня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів засідання робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель, запобігання корупції земельного законодавства та роз’яснювальної роботи щодо земельної реформи

В роботі комісії взяли участь депутат Шевченківської районної ради А.Новосельцев та представники  ГПУ "Шебелинкагазвидобування"

Основним завданням влади, як зауважив керівник району, є  захист прав та інтересів громадян,  контроль за ефективним і раціональним використання землі та наповнення бюджету. Саме цей  акцент був пріорітетним під  час  обговорення шляхів соціального інфраструктурного співробітництва ПАТ «Укргазвидобування» з органами влади на території Шевченківського району.

На засіданні були розглянуті питання за зверненням депутата Шевченківської районної ради А.Новосельцева щодо конфлікту між власниками земельних ділянок (паїв) та ПАТ "Укргазвидобування" в особі ГПУ "Шебелинкагазвидобування та за листом ПСП «Ватутіна» з метою укладання додаткових угод, поданих підприємством.

За підсумком  зустрічі була досягнута домовленість приймати рішення  в інтересах людей в  межах своїх повноважень, згідно чинного законодавства

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9034 | Переглядів: 81Дата публікації: 17:15 16.01.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих