Зустріч з трудовим колективом
Зустріч з трудовим колективом

Поділитися новиною:

Зустріч з трудовим колективом

17 січня голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з трудовим колективом Безм’ятежненського будинку-інтернату

Валерій Анатолійович зазначив, що завітав до колективу установи з метою поспілкуватися з колективом, безпосередньо від нього почути про існуючі проблеми і разом пошукати можливі шляхи їх вирішення. Керівник району поінформував присутніх про пріоритетні напрями розвитку району у прийдешньому році (залучення інвестицій, наповнення бюджету, збереження інфраструктури району) та детально розповів про заходи, які проводяться щодо покращення життєдіяльності району та покращення його соціально-економічного стану.

Голова райдержадміністрації окремо зупинився на питанні створення фінансово-незалежних громад та їх перевагах: реалізація власних повноважень; формування та управління бюджетом громади; до влади мають прийти керівники, які готові та спроможні здійснювати ефективне управління громадою,  забезпечуючи високу якість життя населення.

                                   

    Серед актуальних питань, з якими звертались присутні до голови райдержадміністрації та до сільської голови:

організація підвозу дітей з сіл для занять в спортивних секціях, які працюють в селищі

та питання щодо дотримання орендарем умов оренди договорів земель водного фонду, які розташовані на території сільської ради, а саме проведення мешканцями дозвілля на воді, ловлі риби та випою худоби.

Голова райдержадміністрації по кожному питанню надав конкретні роз’яснення та відповіді, а на завершення щиро подякував присутнім за спілкування та запросив трудовий колектив будинку-інтернату активно приєднуватися до громадського життя району.

 

 

Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9038 | Переглядів: 105Дата публікації: 21:31 17.01.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих