Як шевченківці Свято Водохреща відзначали
Як шевченківці Свято Водохреща відзначали

Поділитися новиною:

Як шевченківці Свято Водохреща відзначали

В Україні завжди шанували традиції. Хрещення Господнє — третє і завершальне свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща. У цей день прийнято пірнати в ополонку, адже, за повір'ями, вода набуває цілющих властивостей та не шкодить здоров'ю.

Голова райдержадміністрації Валерій Анатолійович Приходько привітав шевченківців та гостей зі святом Водохреща, побажав міцного здоров'я, миру, добра, сімейної злагоди та Божого благословення.

Отець Олександр провів богослужіння та освятив воду, після чого бажаючі мали змогу випробувати на собі цілющу силу освяченої води. Десятки людей  пірнули в крижану купель Раївського ставка. Враження – неймовірні, адже купання на Водохреща дарує енергію та силу. Пірнути в спеціально прорубану ополонку і здобути здоров’я на весь прийдешній рік наважилися багато шевченківців і гостей селища, серед них і жінки та діти. Не злякалися навіть морозу, на вулиці було близько  -10 за Цельсієм. Занурювалися в воду, звичайно, не всі - багато хто прийшов підтримати своїх близьких і сфотографувати їх "подвиг" на пам'ять.

Рятівники організували теплу роздягальню та сіном вистелили стежину від  намету до ополонки.

Окрім традиційного купання та освячення води, присутні мали нагоду подивитися святковий концерт, який підготували працівники  районного відділу культури та хор ветеранів. Рибалки пригощали бажаючих смачною польовою кашею,  рятівники - ароматним трав’яним чаєм, приватний підприємець Євгенія Збукар – бутербродами,  шашликом, випічкою та кавою.

Безпеку учасників заходу забезпечували рятівники, співробітники районного відділу поліції та медики.

Святковий захід Хрещення Господнього відбувся за сприяння депутата Харківської обласної ради Вісхана Ісламова.

                                            

 

Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали Альбом: Як шевченківці Свято Водохреща відзначали
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9044 | Переглядів: 137Дата публікації: 17:40 19.01.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих