«Задійте весь ресурс!» – очільник району про боротьбу з негодою
«Задійте весь ресурс!» – очільник району про боротьбу з негодою

Поділитися новиною:

«Задійте весь ресурс!» – очільник району про боротьбу з негодою

Засідання оперативного штабу з реагування на надзвичайні ситуації та події провів зранку в неділю голова райдержадміністрації Валерій Приходько

   У ході наради визначено основні заходи, які повинні бути здійснені найближчим часом відповідними службами району задля стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення на території району під час погіршення погодних умов.                           

 Керівники служб, відповідальних за життєзабезпечення району, відзвітували про перебіг боротьби з негодою.  На дорогах району задіяно 5 одиниць техніки Шевченківського ДРП філії "Балаклійський райавтодор", на дорозі державного значення Чугуїв-Мілове - 2 одиниці техніки ДРП №2 філії Куп’янського ДЕП. Проїзд автомобільними дорогами державного і місцевого значення забезпечено, протиожеледної суміші та пального достатньо. На території селищної та сільських рад задіяна комунальна техніка та техніка сільгосппідприємств.

Під час наради також були детально обговорені питання щодо впровадження алгоритму дій під час ліквідації можливих аварійних ситуацій на об’єктах водо- та електропостачання.

За минулу добу надзвичайних подій не виникло.

Валерій Приходько скоординував подальшу роботу служб щодо попередження та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на території Шевченківського району під час погіршення погодних умов: «Керівники установ, підприємств, організацій, власники приватних будинків, мешканці багатоповерхівок мають організувати очищення прибудинкових та прилеглих територій від снігових заметів» .

Приклад оперативного реагування на негоду та організованої роботи по ліквідації її наслідків подали працівники районного будинку культури. Вони, на чолі з начальником відділу культури Володимиром Стороженком,  не чекаючи вказівок «зверху», в цей же день вийшли на боротьбу з сніговими заметами.

Альбом: «Задійте весь ресурс!» – очільник району про боротьбу з негодою Альбом: «Задійте весь ресурс!» – очільник району про боротьбу з негодою Альбом: «Задійте весь ресурс!» – очільник району про боротьбу з негодою Альбом: «Задійте весь ресурс!» – очільник району про боротьбу з негодою Альбом: «Задійте весь ресурс!» – очільник району про боротьбу з негодою
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9050 | Переглядів: 96Дата публікації: 11:13 22.01.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих