День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель
День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель

Поділитися новиною:

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель

Сьогодні на центральній площі селища відбулися заходи з нагоди Дня Соборності України і 99-ї річниці проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки

Понад двісті шевченківців взялися за руки, утворивши "живий ланцюг єднання" як символ єдності східних і західних земель України та знак вшанування подій Першої української незалежності.

"Україна - єдина і неподільна: Крим – це Україна, Донбас – це Україна, територіальна цілісність нашої держави, яка скраплена кров’ю наших героїв, незламна і нероздільна. Ми один народ, одна історія, одна нація. Сьогодні нам, як ніколи,  потрібне возз'єднання, нам, як ніколи, потрібна солідарність. Якщо ми разом протистоятимемо усім зовнішнім викликам, ми, безумовно, їх здолаємо, зможемо йти вперед, і в кожній сім'ї буде мир та спокій", - зазначив у привітальному слові  голова райдержадміністрації Валерій Приходько.

До 99 річниці соборності відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

 У ці дні всі ми разом – від сходу до заходу, від півдня до півночі – єднаємося та вшановуємо тих, хто боровся за незалежність нашої держави. Тому що єднання – це запорука миру.

Альбом: День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель Альбом: День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель Альбом: День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель Альбом: День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель Альбом: День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель Альбом: День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9052 | Переглядів: 107Дата публікації: 13:47 22.01.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих