Робоча нарада
Робоча нарада

Поділитися новиною:

Робоча нарада

23 січня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів робочу нараду з питань підготовки міні-проектів для участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та стан виконання Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району за 2017 рік.

В нараді взяли участь  голова райради Наталія Онищенко, перший заступник голови РДА Володимир Бондаренко, заступник голови райдержадміністрації Сергій Старіков, керівник апарату Світлана Захарченко,  присутні  керівники  відділу освіти, культури, КУ «Спорт для всіх», територіального центру, ЦРЛ та начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ольга Жовтоног

            На нараді заслухали інформацію щодо об’єктів, які включено до Програми економічного та соціального розвитку Харківської області на 2018 рік по Шевченківському району.

В рамках участі району в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» на даний час підготовлено 18 проектів, 11 з яких, в разі їх перемоги в конкурсі, планується до співфінансування з районного бюджету.

Ряд об’єктів району, які потребують реалізації в найближчий термін, та на які в даний час виготовляється проектно-кошторисна документація, також потребують залучення коштів державного та обласного бюджетів.

            На ряд об’єктів району, які потребують реалізації в найближчий термін,  в даний час виготовляється проектно-кошторисна документація.

Серед цьогорічних нововведень щодо умов проведення конкурсу – збільшення максимальної суми фінансування одного міні-проекту з 200 до 300 тисяч гривень, та можливість подання масштабних проектів в рамках співробітництва територіальних громад загальною вартістю понад 1,5 млн. грн.

Важливою також є нововведена номінація «Історико-культурна спадщина та розвиток туризму», у рамках якої відбуватиметься відновлення пам'яток культури задля підвищення привабливості регіону як туристричного.

            Строки подачі проектних заявок – з 22 січня по 15 березня 2018 року включно, в електронному вигляді. Ініціаторами міні-проектів також будуть громадські організації, вони зможуть запропонувати проекти до участі у конкурсі і у разі перемоги у конкурсному відборі – контролюватимуть їх виконання. Це дуже важливо тому, що дає можливість громаді самій вирішити, що необхідно робити.

10 з підготовлених проектів є освітянськими, де ініціаторами виступають батьківські ради, – це зміцнення матеріальної бази закладів освіти, в т.ч. 2-х новостворених НВК – Гетьманівського та Безм’ятежненського, придбання сучасного обладнання для шкіл та забезпечення комфорту і безпеки учням.

Шевченківське районне товариство ветеранів Афганістану виступає з пропозицією переобладнати в хірургічному та терапевтичному відділеннях Шевченківської ЦРЛ палати для перебування та лікування в стаціонарних умовах учасників війни та прирівнених до них осіб.

Шевченківська районна організація ветеранів ініціює проект з благоустрою прилеглої території та влаштування пандусу до будівлі територіального центру соціального обслуговування для забезпечення безперешкодного доступу до якісних соціальних послуг людям з обмеженими можливостями.

            Шевченківське реєстрове козацтво Всеукраїнської громадської організації «Українське реєстрове козацтво» пропонує до розгляду проект з влаштування експозиції районного краєзнавчого музею. Шевченківська районна організація товариства сприяння оборони України (ДОСААФ) надає на розгляд обласної ради проект по ремонту тренажерного залу в приміщенні районного Будинку культури та придбанні тренажерів, а Шевченківська районна організація підприємців ініціює проект по ремонту стелі приміщення районної бібліотеки.       

Разом з тим, є можливість для співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ) долучитися до конкурсу, підготувавши відповідну проектну пропозицію щодо вирішення нагальних питань по ремонту та утриманню спільного майна.

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9065 | Переглядів: 89Дата публікації: 08:22 24.01.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих