XXІ позачергова сесія VII скликання
XXІ позачергова сесія VII скликання

Поділитися новиною:

XXІ позачергова сесія VII скликання

25 січня 2018 року відбулося пленарне засідання ХХІ позачергової сесії VІІ скликання Шевченківської районної ради

Перед початком пленарного засідання  президією було детально розглянуто і погоджено кожне питання порядку денного сесії .

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова райдержадміністрації Валерій Приходько, його заступники та керівники структурних підрозділів РДА, керівники органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій району,  представники громадськості та ЗМІ…

 Розпочавши засідання сесії, депутати районної  ради оперативно приступили до розгляду питань порядку денного:                                                   

1. Про внесення змін до Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХ сесії районної ради VІІ скликання від 21 грудня 2017 року.

2. Про внесення змін до рішення ХХ сесії районної ради VІІ скликання від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

3. Про передачу майна з комунальної власності Аркадівської сільської ради у спільну власність сіл, селища Шевченківського району.

4. Про затвердження розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначені вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів на 2018 рік.

5. Про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.

6. Про надання дозволу Шевченківській районній раді на здійснення оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти на 2018 рік.

7. Про списання матеріальних цінностей, які знаходяться на балансі Шевченківської районної ради.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що розташовані за межами населених пунктів

Депутатами  районної ради були розглянуті  всі питання порядку денного та ухвалені  відповідні рішення.

По завершенню сесії, голова райдержадміністрації Валерій Анатолійович Приходько подякував депутатам за прийняті рішення, зокрема  щодо виділення додаткових  коштів на покращення харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій. А також запросив усіх присутніх взяти участь у районних заходах щодо відзначення 75-ї річниці визволення Шевченківщини від фашистських загарбників, які будуть приходити у селищі 3 та 5 лютого 2018 року.

Альбом: XXІ позачергова сесія VII скликання Альбом: XXІ позачергова сесія VII скликання Альбом: XXІ позачергова сесія VII скликання
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9071 | Переглядів: 112Дата публікації: 14:05 25.01.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих