Зустріч з трудовим колективом
Зустріч з трудовим колективом

Поділитися новиною:

Зустріч з трудовим колективом

26 січня голова райдержадміністрації Валерій Приходько разом з заступником Сергієм Старіковим зустрівся з трудовим колективом Шевченківського дитячого будинку-інтернату

Керівник району продовжує зустрічатися з трудовими колективами району. Сьогодні така зустріч відбулася в актовій залі дитячого будинку-інтернату.

Валерій Анатолійович поінформував присутніх про пріоритетні напрями розвитку району у 2018 році (залучення інвестицій, наповнення бюджету, збереження інфраструктури району) та  розповів про заходи, які проводяться щодо покращення життєдіяльності району та його соціально-економічного стану.

Голова райдержадміністрації акцентував увагу на здобутках та планах в галузі охорони здоров’я. В минулому році розпочато капітальний ремонт поліклінічного корпусу Шевченківської ЦРЛ (зовнішні роботи – заміна вікон і дверей), зроблено поточний ремонт водогону та каналізації корпусу терапевтичного відділення та замінено вікна на металопластикові, виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію інфекційного корпусу під житлові приміщення для медиків.

«Маємо великі плани по галузі охорони здоров’я на 2018 рік. Це і капітальний ремонт приміщень поліклінічного корпусу ЦРЛ (внутрішні роботи), і реконструкція інфекційного корпусу  під житло для медиків, і будівництво двох амбулаторій загальної практики сімейної медицини спільно з житлом для медиків на території Петропільської і Аркадівської сільських рад. Надіємось на придбання виїзного флюорографу, 9 «Рено-Дастер» для амбулаторій сімейного лікаря, фіброгастродуеноскопу та жіночого сучасного апарату УЗІ» - відмітив керівник району.

Голова райдержадміністрації окремо зупинився на питанні створення фінансово-незалежних громад та їх перевагах: реалізація власних повноважень; формування та управління бюджетом громади; до влади мають прийти керівники, які готові та спроможні здійснювати ефективне управління громадою,  забезпечуючи високу якість життя населення.

Сергій Старіков ознайомив присутніх із здобутками і планами в галузі освіти. В 2017 році створено опорну школу, на базі якої відкрито 3 сучасні інтерактивні класи (біологічний, хімічний, фізичний), розширено можливості позашкільної освіти (відкрито скеледром, облаштовано зал для заняття боксом і кікбоксингом, створено умови для розвитку жіночих видів спорту. В загальноосвітніх закладах району практично завершено заміну вікон. Відкрито два НВК на базі Гетьманівської та Безм’ятежненської ЗОШ. В Петрівській і Сподобівській ЗОШ замінено систему опалення. В минулому році виділено кошти на поточні ремонти шкіл, створено групу подовженого дня в Старовірівській ЗОШ.

«Робота з  покращення матеріально - технічної і навчальної бази закладів освіти буде продовжуватись. Це і комп’ютеризація шкіл району, і заміна системи опалення в ЗОШ № 1 і Старовірівській ЗОШ, і створення спортивних майданчиків, і встановлення огорожі території шкіл  Гетьманівської, Безм’ятежненської та ЗОШ №1. Підготовка приміщень і обладнання для навчання першокласників, які розпочнуть навчання за новими державними стандартами. В планах також створення Центру національно-патріотичного виховання, тощо» - сказав заступник голови райдержадміністрації.

На закінчення зустрічі, директор Шевченківського дитячого будинку-інтернату Віталій Лахно подякував за увагу до закладу та запросив  ближче познайомитися зі створеними умовами для вихованців.

 

 

Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9076 | Переглядів: 108Дата публікації: 15:39 26.01.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих