ДО 100-РІЧЧЯ БОЮ ПІД КРУТАМИ
ДО 100-РІЧЧЯ БОЮ ПІД КРУТАМИ

Поділитися новиною:

ДО 100-РІЧЧЯ БОЮ ПІД КРУТАМИ

Голова райдержадміністрації Валерій Приходько ознайомився з літературною виставкою «Бій під Крутами», яку розгорнуто у приміщенні Шевченківської центральної районної бібліотеки на честь 100-ї річниці битви під Крутами

29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

В знак вшанування памˈяті героїв-захисників, в закладах освіти, культури району заплановано ряд заходів: виховні та патріотичні години, «круглі столи», виставки літератури, фотоматеріалів тощо. В  усіх бібліотеках району організовано книжкові виставки до цієї дати та заплановано проведення патріотичних заходів.

У Шевченківській  центральній районній бібліотеці проведено інформаційну годину «Крути – символ надії і честі» та розгорнуто книжкову виставку «Бій під Крутами». Книги та ілюстраційні  матеріали, представлені на  цій виставці, розповідають про  бій, в якому українське військо, до складу якого входили й студенти-добровольці, дало відсіч у рази чисельнішій більшовицькій армії.

Метою проведення цих заходів є виховання у підростаючого покоління шани і поваги до героїчного минулого своєї Батьківщини, до своїх однолітків, які  ризикуючи життям захищали свою рідну Україну.

                                        

Альбом: ДО 100-РІЧЧЯ БОЮ ПІД КРУТАМИ Альбом: ДО 100-РІЧЧЯ БОЮ ПІД КРУТАМИ Альбом: ДО 100-РІЧЧЯ БОЮ ПІД КРУТАМИ
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9083 | Переглядів: 70Дата публікації: 12:43 29.01.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих