Робоча зустріч
Робоча зустріч

Поділитися новиною:

Робоча зустріч

30 січня голова райдержадміністрації Валерій Приходько разом їз заступником голови райдержадміністрації Сергієм Старіковим зустрілися з керівниками закладів освіти

Реформа галузі освіти – одна із найголовніших реформ, бо від жодної іншої реформи майбутнє країни не залежить так, як від освітньої. Наше майбутнє залежить від того, як ми навчимо і виховаємо дітей, створимо можливості для розвитку їх умінь і навичок, здібностей і талантів, від того, які умови життя для них забезпечимо. Тому дбати про своє майбутнє необхідно вже сьогодні. Робота з покращення матеріально - технічної і навчальної бази закладів освіти буде продовжуватись. Це і комп’ютеризація шкіл району, і заміна системи опалення в ЗОШ № 1 і Старовірівській ЗОШ, і встановлення спортивних майданчиків. Підготовка приміщень і обладнання для навчання першокласників, які розпочнуть навчання за новими державними стандартами. Покращення рівня харчування школярів.

Голова райдержадміністрації закликав керівників закладів освіти активно долучатися до участі у конкурсі «Разом в майбутнє» та визначитися з першочерговими об’єктами, які необхідно включати до Програми економічного і соціального розвитку району. «Дорогу здолає лише той, хто йде, а не той, хто сидить осторонь і чекає кращих років, умов, законів і людей. Ми повинні об’єднати наші зусилля щодо співпраці та визначитися з пріоритетами розвитку освітньої галузі у 2018 році, працювати над створенням належних умов для дітей, вихователів та вчителів у навчальних закладах. Настав час почати реалізовувати можливості, якщо ми бажаємо повернути Україну до кола лідерів у галузі освіти » - сказав Валерій Анатолійович.

Сергій Старіков наголосив, що всі зусилля органів влади і педагогічних колективів повинні бути спрямовані на досягнення єдиної мети – підвищення якості знань учнів, забезпечення всебічного розвитку, зміцнення їх здоров’я.

Альбом: Робоча зустріч Альбом: Робоча зустріч Альбом: Робоча зустріч Альбом: Робоча зустріч
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9091 | Переглядів: 85Дата публікації: 20:18 30.01.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих