Співбесіди з керівниками бюджетних установ району
Співбесіди з керівниками бюджетних установ району

Поділитися новиною:

Співбесіди з керівниками бюджетних установ району

31 січня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів співбесіди з питань реалізації соціально важливих проектів у районі в 2018 році

В ході співбесід,  розглянули  соціально значимі проекти, які плануються до реалізації в 2018 році за рахунок різних джерел фінансування по напрямках: охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, соціального захисту населення. Обговорили питання зміцнення матеріально-технічної бази цих об’єктів за рахунок різних джерел у вказаних напрямках, в тому числі за рахунок підготовки міні-проектів.

Учасникам співбесід були надані доручення щодо взяття на контроль соціально значимих об’єктів, реалізація яких  покращить якісні та кількісні показники життєдіяльності району.

Також обговорили питання внесення змін до бюджету та Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району.

Альбом: Співбесіди з керівниками бюджетних установ району Альбом: Співбесіди з керівниками бюджетних установ району Альбом: Співбесіди з керівниками бюджетних установ району
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9096 | Переглядів: 87Дата публікації: 18:28 31.01.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих