Задекларуйте доходи від репетиторської діяльності!
Задекларуйте доходи від репетиторської діяльності!

Поділитися новиною:

Задекларуйте доходи від репетиторської діяльності!

Вчителям та викладачам, які у 2017 році надавали репетиторські послуги, та не були зареєстровані суб’єктами господарської діяльності, Салтівська ОДПІ нагадує про необхідність включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати до державної податкової інспекції за місцем реєстрації Декларацію про майновий стан і доходи, отримані у 2017 році (далі - Декларація).

До репетиторських послуг відносяться: підготовка дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових та дипломних робіт тощо.

Відповідно до п.167.1 ст.167 ПКУ доходи від репетиторства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків. Також, із вказаних доходів справляється військовий збір за ставкою 1,5 відсотка.

Декларацію за 2017 рік викладачам-репетиторам необхідно подати до1 травня 2018 року.  

Фіскальна служба запрошує декларантів до державних податкових інспекцій за місцем реєстрації для отримання безоплатної консультації та подання Декларації. 

Також, Декларацію можна подати за допомогою електронного сервісу «Декларація про майновий стан» у відкритій частині електронного кабінету платника, який розміщено на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС України, за посиланням: http://cabinet.sfs.gov.ua/. 

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9125 | Переглядів: 48Дата публікації: 16:09 06.02.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих