Зустріч з трудовими колективами
Зустріч з трудовими колективами

Поділитися новиною:

Зустріч з трудовими колективами

6 лютого відбулася зустріч голови райдержадміністрації Валерія Приходька з трудовими колективами КП «АКВА» та КП «Промінь»

На нараду запрошено селищного голову Володимира Волкодава.

Голова райдержадміністрації поінформував присутніх про пріоритетні напрями розвитку району у 2018 році (залучення інвестицій, наповнення бюджету, збереження інфраструктури району) та  розповів про заходи, які проводяться щодо покращення життєдіяльності району та його соціально-економічного стану.

Валерій Анатолійович акцентував увагу на здобутках та планах в галузі охорони здоров’я. В минулому році розпочато капітальний ремонт поліклінічного корпусу Шевченківської ЦРЛ (зовнішні роботи – заміна вікон і дверей), зроблено поточний ремонт водогону та каналізації корпусу терапевтичного відділення та замінено вікна на металопластикові, виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію інфекційного корпусу під житлові приміщення для медиків.

«Маємо великі плани по галузі охорони здоров’я на 2018 рік. Це і капітальний ремонт приміщень поліклінічного корпусу ЦРЛ (внутрішні роботи), і реконструкція інфекційного корпусу  під житло для медиків, і будівництво двох амбулаторій загальної практики сімейної медицини спільно з житлом для медиків на території Петропільської і Аркадівської сільських рад. Надіємось на придбання виїзного флюорографу, 9 «Рено-Дастер» для амбулаторій сімейного лікаря, фіброгастродуеноскопу та жіночого сучасного апарату УЗІ» - відмітив керівник району.

Голова райдержадміністрації окремо зупинився на питанні створення фінансово-незалежних громад та їх перевагах: реалізація власних повноважень; формування та управління бюджетом громади; до влади мають прийти керівники, які готові та спроможні здійснювати ефективне управління громадою,  забезпечуючи високу якість життя населення.

Керівник району ознайомив присутніх із здобутками і планами в галузі освіти. В 2017 році створено опорну школу, на базі якої відкрито 3 сучасні інтерактивні класи (біологічний, хімічний, фізичний), розширено можливості позашкільної освіти (відкрито скеледром, облаштовано зал для заняття боксом і кікбоксингом, створено умови для розвитку жіночих видів спорту. В загальноосвітніх закладах району практично завершено заміну вікон. Покращено харчування школярів.

«Робота з  покращення матеріально - технічної і навчальної бази закладів освіти буде продовжуватись. Це і комп’ютеризація шкіл району, і заміна системи опалення в ЗОШ № 1 і Старовірівській ЗОШ, і створення спортивних майданчиків, і встановлення огорожі території шкіл  Гетьманівської, Безм’ятежненської та ЗОШ №1» - сказав голова райдержадміністрації.

Присутні переймалися питаннями фінансування КП «АКВА», існуючих тарифів на послуги,  очисних споруд, тощо.

На завершення зустрічі, керівник КП «АКВА» Вячеслав Довгаль подякував за спілкування та увагу до підприємства.

Альбом: Зустріч з трудовими колективами Альбом: Зустріч з трудовими колективами Альбом: Зустріч з трудовими колективами Альбом: Зустріч з трудовими колективами Альбом: Зустріч з трудовими колективами Альбом: Зустріч з трудовими колективами Альбом: Зустріч з трудовими колективами Альбом: Зустріч з трудовими колективами
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9126 | Переглядів: 113Дата публікації: 19:25 06.02.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих