Виїзний прийом громадян
Виїзний прийом громадян

Поділитися новиною:

Виїзний прийом громадян

З метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади, 7 лютого голова райдержадміністрації Валерій Приходько здійснив виїзний прийом громадян в с.Березове Березівської сільської ради

Питання, з якими зверталися громадяни, стосувались: ремонту доріг, збору молока у населення молокопереробними заводами та цінової політики на молоко; щодо визначення сімейного лікаря для себе особисто, відповідно до мед реформи, яка запроваджена; налагодження сталої роботи мобільного зв’язку; якість надання послуг перевізником щодо школярів.

Також жителі села виступили з проханням щодо забезпечення дітей тренажерним майданчиком на території Березівської сільської ради.

В ході виїзного прийому  керівником району було надано вичерпні відповіді на більшість питань. По іншим - дані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації. Виконання доручень взято на особистий контроль.

 

Альбом: Виїзний прийом громадян Альбом: Виїзний прийом громадян Альбом: Виїзний прийом громадян Альбом: Виїзний прийом громадян
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9133 | Переглядів: 91Дата публікації: 22:01 07.02.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих