Семінар – нарада «Про умови участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»
Семінар – нарада «Про умови участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»

Поділитися новиною:

Семінар – нарада «Про умови участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»

Для проведення семінар-наради були запрошені координатор Центру розвитку громад Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Галина Пронькіна та начальник відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування та моніторингу реформ виконавчого апарату обласної ради Оксана Усань

В роботі семінару взяли участь керівники району, сільські, селищні голови, представники громадських організацій, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, батьківських рад, органів самоорганізації населення та інші зацікавлені жителі Шевченківського району.

Голова райдержадміністрації Валерій Приходько ініціював зустріч з метою надання методологічної допомоги щодо участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». «Через такий діалог ми краще будемо розумітися, вчитися один у одного, обмінюватися досвідом, знаходити відповіді на виклики життя, разом планувати майбутнє регіону», - сказав Валерій Анатолійович, відкриваючи зустріч. 

Галина Пронькіна розповіла про особливості формування місцевих бюджетів, фінансування та цільове використання коштів. Ознайомила учасників зі змінами та умовами участі в обласному конкурсі, а також зазначила що цьогоріч пріоритетним буде проектний підхід. Проектні заявки повинні бути реалістичними і оцінювати реальні потреби громад. Зокрема, пріоритетною номінацією конкурсу є «Збереження історико-культурної спадщини». Також, за її словами: « Ми плідно з вами попрацювали у минулому році: до участі у конкурсі було подано 1681 проект, я яких 431 проект став переможцем. Дуже вдячна вам за ініціативу та особистий вклад у розвиток громад Харківщини».

Оксана Усань відмітила, що «цього року Положення конкурсу опубліковано в новій редакції, прошу уважно з ним ознайомитися. Звернути увагу, зокрема, на те, що введено три нові номінації, а ініціативні групи не можуть бути ініціаторами проектів, - тепер подавати проекти повинні громадські організації. При чому, від однієї громадської організації може бути подана тільки одна проектна заявка. В цьому році перевагу надаватиметься якості заявок, а не їх кількості».  Довела до  присутніх план заходів та перелік документів для подання електронної проектної заявки на участь у конкурсі.

Представники обласної ради також зупинилися на питаннях, щодо створення органів місцевої самоорганізації населення, які зможуть брати участь у конкурсі,  особливостей впровадження міні-проектів у рамках співробітництва територіальних громад. Акцентували увагу на питанні створення територіальних громад та їх перевагах. Надали вичерпні відповіді на  питання учасників.

Альбом: Семінар – нарада «Про умови участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Альбом: Семінар – нарада «Про умови участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Альбом: Семінар – нарада «Про умови участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Альбом: Семінар – нарада «Про умови участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9141 | Переглядів: 105Дата публікації: 15:40 09.02.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих