Зустріч з трудовим колективом ПАТ «Харківгаз»
Зустріч з трудовим колективом ПАТ «Харківгаз»

Поділитися новиною:

Зустріч з трудовим колективом ПАТ «Харківгаз»

12 лютого голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з трудовим колективом ПАТ «Харківгаз» Куп’янської філії Шевченківської дільниці газопостачання

 В ході зустрічі керівник району ознайомив присутніх з результатами робіт, які було проведено в 2017 році за різними напрямками, поінформував про  бюджетно-фінансову політику району в цілому, акцентував увагу на цілях та пріоритетах соціально-економічного розвитку Шевченківщини в 2018 році та заходах щодо реалізації державної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

Зокрема Валерій Анатолійович детально зупинився на питаннях освітньої галузі та медичної сфери району, культури та спорту. Серед пріоритетів у дорожньому будівництві, приділятиметься значна увага  не тільки дорогам державного значення, але й місцевим шляхам.

Під час зустрічі обговорено питання щодо основних аспектів Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».  Валерій Приходько зазначив, що метою реформи місцевого самоврядування є забезпечення спроможності територіальних громад за рахунок власних бюджетних ресурсів, трансфертів та субвенцій вирішувати питання місцевого значення в інтересах мешканців цієї ж громади.

Присутні переймалися питаннями відновлення культурно-паркової зони селища, майбутньою долею будівлі колишнього кінотеатру.

Керівник установи ПАТ «Харківгаз» Сергій Іванов подякував очільнику району за візит і увагу та висловив бажання проводити відповідні зустрічі частіше.

Альбом: Зустріч з трудовим колективом ПАТ «Харківгаз» Альбом: Зустріч з трудовим колективом ПАТ «Харківгаз» Альбом: Зустріч з трудовим колективом ПАТ «Харківгаз»
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9150 | Переглядів: 113Дата публікації: 19:52 12.02.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих