Вшанування пам’яті загиблого воїна-інтернаціоналіста
Вшанування пам’яті загиблого воїна-інтернаціоналіста

Поділитися новиною:

Вшанування пам’яті загиблого воїна-інтернаціоналіста

13 лютого, з нагоди 29-ї річниці виводу військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, голова райдержадміністрації Валерій Приходько відвідав Юлію Шитіву - матір загиблого воїна-інтернаціоналіста Миколи Шитіва з села Петрівка

Сьогоднішня зустріч – данина пам’яті всім, хто причетний до героїчної й трагічної афганської війни. Летіли в Україну «чорні тюльпани» з цинковими гробами. Україна втратила близько 4 тисяч молодих хлопців, 6 тисяч стали інвалідами, ще 72 залишились в полоні або пропали безвісти. У числі тих, хто не повернувся з афганської війни, є імена наших земляків. Це Василь Величко (с.Березівка), Олександр Семененко (с.В.Балаклія), Микола Шитів (с.Петрівка).

У 1987 році до Петрівки прилетіла страшна звістка про загибель у далекому Афганістані місцевого жителя Миколи Самійловича Шитіва. Він був уродженцем Дніпропетровщини, але виріс і здобув освіту у Петрівці, звідси пішов навчатися до Липковатівського радгоспу-технікуму, звідси його забрали до лав Збройних Сил держави. Микола став стрільцем-автоматником, службу ніс під Кандагаром, брав участь у семи бойових операціях, неодноразово супроводжував колони з військовими вантажами. 26 червня 1987 року Микола Шитів загинув у бою з душманами, його посмертно нагороджено орденом Червоної Зірки.

Керівник району висловив матері і близьким загиблого свої співчуття, слова подяки за мужність та героїзм сина, та вручив квіти і пакет з  продуктовим набором. Потім, спільно з заступником голови райради Сергієм Козирем, представниками Шевченківського районного товариства ветеранів Афганістану, волонтерів району, школярами Петрівської ЗОШ, місцевими мешканцями, рідними загиблого відвідали могилу воїна-афганця. Вони поклали квіти пам’яті та вінки до підніжжя останнього спочинку  земляка. Всіх загиблих воїнів-афганців вшанували хвилиною мовчання.

Альбом: Вшанування пам’яті загиблого воїна-інтернаціоналіста Альбом: Вшанування пам’яті загиблого воїна-інтернаціоналіста Альбом: Вшанування пам’яті загиблого воїна-інтернаціоналіста Альбом: Вшанування пам’яті загиблого воїна-інтернаціоналіста Альбом: Вшанування пам’яті загиблого воїна-інтернаціоналіста Альбом: Вшанування пам’яті загиблого воїна-інтернаціоналіста
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9151 | Переглядів: 107Дата публікації: 18:45 13.02.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих