Зустріч з жителями села Троїцьке Шевченківської селищної ради
Зустріч з жителями села Троїцьке Шевченківської селищної ради

Поділитися новиною:

Зустріч з жителями села Троїцьке Шевченківської селищної ради

З метою сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, 14 лютого перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бондаренко провів зустріч з жителями села Троїцьке

На зустрічі присутні директор ПСП «Україна» Валерій Матяж, депутат селищної ради Володимир Мазалов, заступник головного лікаря КЗОЗ "Центру первинної медико-санітарної допомоги" Тетяна Кузьменко.

 Найактуальнішим питанням, яке було порушено жителями, є питання з приводу чищення та посипання доріг  комунальної власності під час погіршення погодних умов та їх ремонт. «Це сполучення по якому ходить шкільний автобус. Через незадовільний стан дороги, життя дітей кожного дня під загрозою» - жалілися жителі.

 Крім цього, мешканців села цікавило подальше функціонування ФАПу,  ремонт даху сільського Будинку культури та відділення поштового зв’язку і бібліотеки, відсутність належного благоустрою кладовища та дороги до нього.

В ході зустрічі Володимир Володимирович надав вичерпні роз’яснення та обговорив можливі шляхи вирішення піднятих питань.

Валерій Матяж пояснив на якому етапі сьогодні питання щодо ремонту кімнати, яку підприємство вирішило віддати в аренду під приміщення ФАПу.

Тетяна Кузьменко ознайомила присутніх з питаннями щодо реалізації в Шевченківському районі Урядової програми «Доступні ліки» та запропонувала хворим, які отримують препарати за такою програмою, звертатися до сімейних лікарів для отримання рецептів. Також довела до відома, що Міністерство охорони здоров'я України впроваджує Всеукраїнський електронний реєстр пацієнтів (ЕРП), це дозволить відмовитися від паперових медкарток. Це потрібно для того, аби держава знала, за скількох пацієнтів вона платитиме, коли стартує реформа фінансування медичних послуг. Між тим, для внесення в електронну систему потрібно, щоб пацієнт підписав угоду зі своїм лікарем у паперовому вигляді. Важливо вже зараз підписати договір, бо внесення їх до бази може забрати певний час.

Альбом: Зустріч з жителями села Троїцьке Шевченківської селищної ради Альбом: Зустріч з жителями села Троїцьке Шевченківської селищної ради Альбом: Зустріч з жителями села Троїцьке Шевченківської селищної ради Альбом: Зустріч з жителями села Троїцьке Шевченківської селищної ради Альбом: Зустріч з жителями села Троїцьке Шевченківської селищної ради Альбом: Зустріч з жителями села Троїцьке Шевченківської селищної ради Альбом: Зустріч з жителями села Троїцьке Шевченківської селищної ради
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9158 | Переглядів: 93Дата публікації: 20:36 14.02.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих