Зустріч з депутатами Старовірівської сільської ради
Зустріч з депутатами Старовірівської сільської ради

Поділитися новиною:

Зустріч з депутатами Старовірівської сільської ради

15 лютого голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з депутатами Старовірівської сільської ради

На зустріч були запрошені начальник Шевченківського відділу освіти Юлія Бобрусь та заступник головного лікаря КЗОЗ "Центру первинної медико-санітарної допомоги" Тетяна Кузьменко.

Мета зустрічі - планування спільної роботи щодо покращення інфраструктури району в тому числі і на території Старовірівської сільської ради. Валерій Анатолійович ознайомив присутніх з об’єктами, які було включено до Програми соціального і економічного розвитку Харківської області на 2018 рік. До цієї програми включено і реконструкцію свердловини питної води в с.Старовірірівка. Щодо підготовки міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», також Старовірівська сільська рада готує проект «Капітальний ремонт сільського будинку культури».  Для участі району в обласному конкурсі підготовлено 18 проектів, 10 з яких, в разі їх перемоги в конкурсі, отримають співфінансування з районного бюджету.

Також керівник району звернув увагу на соціально значимі проекти, які плануються до реалізації в 2018 році за рахунок різних джерел фінансування по напрямках: охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, соціального захисту населення.

 Присутні ставили питання голові райдержадміністрації стосовно ремонту доріг  на що Валерій Анатолійович пояснив, що в  2018 році з державного бюджету Шевченківському району виділено 3 580 тис. гривень на ремонт комунальних доріг. На сьогоднішній день визначено три сільські ради, які освоють ці кошти за умови надання співфінансування з місцевих бюджетів. Це – Безм’ятежненська, Гетьманівська та Старовірівська сільські ради.

Зупинився очільник району і на питанні об’єднання територіальних громад та його перевагах.

 Юлія Бобрусь подякувала депутатам за плідну співпрацю. В 2017 році Старовірівська сільська рада надала трансферти на підвіз учнів, групу подовженого дня, зарплату шкільній медичній сестрі, гурткову роботу, придбання путівок до оздоровчого табору. Та в 2018 році ще й виділили кошти на пільгове харчування учнів та на зміцнення матеріально-технічної бази.

Тетяна Кузьменко коротко  розповіла про реформування в  галузі медицини. Ознайомила присутніх з питаннями щодо реалізації в Шевченківському районі Урядової програми «Доступні ліки». Також довела до відома, що  впроваджується Всеукраїнський електронний реєстр пацієнтів (ЕРП), це дозволить відмовитися від паперових медкарток. Це потрібно для того, аби держава знала, за скількох пацієнтів вона платитиме, коли стартує реформа фінансування медичних послуг.

Альбом: Зустріч з депутатами Старовірівської сільської ради Альбом: Зустріч з депутатами Старовірівської сільської ради Альбом: Зустріч з депутатами Старовірівської сільської ради
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9166 | Переглядів: 100Дата публікації: 20:44 15.02.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих