Урочистості з нагоди відправлення молодого поповнення-призовників району до військових частин Збройних Сил України
Урочистості з нагоди відправлення молодого поповнення-призовників району до військових частин Збройних Сил України

Поділитися новиною:

Урочистості з нагоди відправлення молодого поповнення-призовників району до військових частин Збройних Сил України

10 квітня голова Шевченківської районної державної адміністрації Валерій Приходько та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Бондаренко взяли участь в урочистостях з нагоди відправлення призовників Шевченківщини до Збройних Сил України

У відповідності Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та на виконання Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018  « Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» на території Шевченківського району розпочато весняну призовну кампанію.

На подвір’ї  райвійськкомату  вишикувались призовники, вже по суті воїни.

До присутніх з вітальними словами, словами подяки батькам і побажаннями хорошої служби землякам при виконанні конституційного обов'язку звернувся голова райдержадміністрації Валерій Приходько. Подякував батькам хлопців за те, що вони виховали справжніх захисників України і в цей складний час підтримують своїх синів. Призовникам голова адміністрації побажав міцності духу та Господнього Благословення.

 

«Сьогодні ми проводжаємо хлопців, які скоро вдягнуть військову форму і стануть справжніми захисниками нашої держави, — звернувся до майбутніх солдатів військовий комісар Шевченківського райвійськкомату Дмитро Поткін. Хочу звернутися до батьків і ще раз наголосити на тому, що хлопці строкової служби не відправляються до зони АТО. Призовникам хочу побажати удачі, здоров’я та гідно служити на користь Батьківщині».

Після урочистостей, призовників, з важливою подією в їх житті, привітали рідні та друзі.

Альбом: Урочистості з нагоди відправлення молодого поповнення-призовників району до військових частин Збройних Сил України Альбом: Урочистості з нагоди відправлення молодого поповнення-призовників району до військових частин Збройних Сил України Альбом: Урочистості з нагоди відправлення молодого поповнення-призовників району до військових частин Збройних Сил України Альбом: Урочистості з нагоди відправлення молодого поповнення-призовників району до військових частин Збройних Сил України Альбом: Урочистості з нагоди відправлення молодого поповнення-призовників району до військових частин Збройних Сил України Альбом: Урочистості з нагоди відправлення молодого поповнення-призовників району до військових частин Збройних Сил України Альбом: Урочистості з нагоди відправлення молодого поповнення-призовників району до військових частин Збройних Сил України Альбом: Урочистості з нагоди відправлення молодого поповнення-призовників району до військових частин Збройних Сил України
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9447 | Переглядів: 78Дата публікації: 09:46 10.04.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих