Особистий прийом
Особистий прийом

Поділитися новиною:

Особистий прийом

11 квітня відбувся особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації Валерієм Анатолійовичем Приходьком

   До керівника району звернулися жителі  селища за допомогою у вирішенні наступних питань:  отримання матеріальної допомоги на лікування, сприяння у припинені судових справ, приведення до належного стану лісосмуг в межах району, сприяння у вирішенні питання ремонту даху багатоквартирного будинку по вулиці Мічуріна.

Також до Валерія Анатолійовича звернулися педагоги Шевченківського професійного аграрного ліцею за консультаційною допомогою у вирішені питання забезпечення дитини, позбавленої батьківського піклування, житлом.

   Під час особистого прийому громадяни отримали роз’яснення відповідно до чинного законодавства. Окрім того, письмові звернення передані до відділу організаційної роботи, діловодства та з питань звернень громадян апарату райдержадміністрації для вжиття належних заходів відповідно до Інструкції про порядок розгляду звернень та особистого прийому громадян.

По завершенню прийому,  керівник району надав  доручення працівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації щодо їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення.

Альбом: Особистий прийом Альбом: Особистий прийом Альбом: Особистий прийом Альбом: Особистий прийом
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9458 | Переглядів: 46Дата публікації: 20:07 11.04.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих