Зустріч за круглим столом
Зустріч за круглим столом

Поділитися новиною:

Зустріч за круглим столом

Сьогодні, 16 квітня, голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з волонтерами Шевченківщини.

Волонтери  Геннадій Скоряк та Анатолій Захарченко нещодавно повернулися з зони АТО, куди їздили напередодні свята Великодня, щоб привітати бійців-земляків зі святом Пасхи та передати «Великодній кошик» допомоги: посилки з постійною потребою (ризинові чоботи, шкарпетки, перчатки), предметами солдатського побуту, продуктами харчування, домашніми консервними заготовками, а головне - з дитячими вітальними листами, малюнками та поробками-оберегами.

Сьогодні вони поділилися своїми враженнями від поїздки з громадськими активістами, місцевими благодійниками та представниками засобів масової інформації.

Посилки формували силами усіх небайдужих. На святі Масляної від акційного продажу страв були зібрані кошти, які передали волонтерам для закупівлі необхідних речей для воїнів АТО. Школярі ліцею Шевченківської районної ради, Великохутірської ЗОШ, Гетьманівського НВК передали бійцям поробки,  малюнки, вітання й до них - зібрані продуктові набори, в яких, за словами волонтера Геннадія Скоряка, «було усе – фрукти, цукерки, кава, печиво, паски… А дитячі малюнки – це найперше що почали розбирати бійці». Кожного разу домашніми різносолами у великій кількості ділиться жителька села Первомайське Тетяна Хікматова. Традиційно долучились до благодійної акції працівники  культури на чолі з керівником Володимиром Стороженком, активну участь у підготовці поїздки взяли колективи управління соціального захисту населення та  районної державної адміністрації.

Доправляти гуманітарний вантаж на Схід – непросто, адже і дороги не найкращі і паливно – мастильні матеріали на сьогодні не дешеві. За словами волонтера Анатолія Захарченка «відправка допомоги на схід – це не просто передача харчів та речей бійцям, для хлопців – це знак того, що вони не залишені напризволяще, що вдома піклуються про них, пам'ятають, розуміють важливість їхньої  місії там. Тож не варто нам, мирним  жителям,  відмежовуватися від війни, треба допомагати бійцям, адже вони ціною власного життя виборюють мир та спокій для нас з вами».

Натомість, волонтери привезли світлини, іменний прапор для школярів Великохутірської ЗОШ, відеозвернення бійців до дітей та слова вдячності небайдужим жителям району за небайдужість, патріотизм і допомогу.

На завершення зустрічі,  керівник району Валерій Приходько подякував мужнім чоловікам-волонтерам за активну громадську позицію, постійну підтримку воїнів на Сході України, за патріотизм та особистий внесок в розвиток обороноздатності держави.

Альбом: Зустріч за круглим столом Альбом: Зустріч за круглим столом Альбом: Зустріч за круглим столом Альбом: Зустріч за круглим столом Альбом: Зустріч за круглим столом Альбом: Зустріч за круглим столом Альбом: Зустріч за круглим столом Альбом: Зустріч за круглим столом Альбом: Зустріч за круглим столом Альбом: Зустріч за круглим столом Альбом: Зустріч за круглим столом Альбом: Зустріч за круглим столом Альбом: Зустріч за круглим столом
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9484 | Переглядів: 71Дата публікації: 16:21 16.04.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих