Зустріч з трудовим колективом
Зустріч з трудовим колективом

Поділитися новиною:

Зустріч з трудовим колективом

17 квітня голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з трудовим колективом особового складу Шевченківського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області

Звертаючись до присутніх, керівник району зауважив, що «Шевченківський район має хорошого партнера на рівні області в особі голови Харківської райдержадміністрації Юлії Світличної, яка другий рік поспіль очолює рейтинг діяльності голів ОДА.  А це, в першу чергу, кошти. Харківська область отримує найбільші державні субвенції, відповідно – і наш район. Всі рівні бюджетів покращилися. Так, на них збільшилося навантаження, але кошти в бюджеті є. Їх потрібно тільки правильно використовувати, а ще більше завдання – це наповнення бюджету».

На сесії обласної ради було прийняте рішення про виділення Шевченківському районові для розвитку та зміцнення матеріально-технічної бази району значні кошти. Виділення коштів у таких обсягах  свідчить про зростання уваги обласної державної адміністрації на чолі із Юлією Світличною до розвитку місцевих регіонів, дасть можливість подвоїти зусилля на користь нашої громади, об’єднавши фінанси районного і обласного бюджетів. 

В ході зустрічі, керівник району зупинився на питаннях освітньої галузі та медичної сфери району, культури та спорту. Серед пріоритетів у дорожньому будівництві, приділятиметься значна увага  не тільки дорогам державного значення, а й місцевим шляхам.

Під час зустрічі  голова райдержадміністрації  значну увагу приділив питанню добровільного об’єднання територіальних громад та його перевагах.

Присутні цікавились питаннями  щодо встановлення автобусної зупинки на трасі в селі Первомайське, якості питної води в селищі, облаштування під’їзду до ставків для забору води пожежною машиною та щодо неналежного стану електромережі в ДНЗ «Калинка».

Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9491 | Переглядів: 53Дата публікації: 21:38 17.04.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих