Комісія з питань захисту прав дитини
Комісія з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

Комісія з питань захисту прав дитини

18 квітня року голова райдержадміністрації Валерій Анатолійович Приходько провів засідання комісії з питань захисту прав дитини

На розгляд були винесені питання про надання висновку  органу опіки і піклування  про недоцільність спільного проживання батька з малолітньою донькою; про надання дозволу органу опіки і піклування на укладання і підписання договору купівлі-продажу  неповнолітній донці на продаж  ½ частки   квартири ,  яка належить їй  на  право власності,  особисто  за згодою матері.

По даним питанням доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації  Інна Попова.

Для більш детального розгляду першого питання порядку денного, на засідання комісії було запрошено батьків малолітньої дитини та голову сільської ради, на території якої мешкає дана сім’я. Комісією заслухано пояснення запрошених з даного питання.

Члени комісії детально вивчили питання. За результатами засідання, з кожного питання  були прийняті конструктивні рішення з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

Також на розгляд було винесено та затверджено  індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

 

Альбом: Комісія з питань захисту прав дитини Альбом: Комісія з питань захисту прав дитини
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9498 | Переглядів: 53Дата публікації: 13:35 18.04.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих