Актуальні питання земельного законодавства
Актуальні питання земельного законодавства

Поділитися новиною:

Актуальні питання земельного законодавства

18 квітня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів спільне засідання робочої групи з питання раціонального та ефективного використання земель, запобігання корупції земельного законодавства та роз’яснювальної роботи щодо земельної реформи та комісії з питань забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджету та ефективного використання бюджетних коштів

До участі у засіданні було запрошено голову районної ради Наталію Онищенко, начальника Шевченківського відділу Ізюмської місцевої прокуратури Харківської області Олексія Медяника,  начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяну Левченко.

На порядок денний винесено наступні питання:

      Про розгляд листа керівника Ізюмської місцевої прокуратури Харківської області щодо створення комісії для нарахування збитків, спричинених використанням земельних ділянок без правовстановлюючих документів на території Шевченківського району;

     Про розгляд листа-відповіді директора ТОВ «Агрослобода» щодо запропонованих додаткових угод про внесення змін до діючих договорів оренди відповідно до клопотання управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.

Присутніх поінформувала начальник юридичного відділу райдержадміністрації Аліна Мазалова, яка вважає  створення даної комісії недоцільним, через  відсутність фахівців цієї сфери та повноважень по деяких питаннях.

Робоча група також заслухала думку начальника Шевченківського відділу прокуратури Олексія Медяника стосовно цього питання, який пропонує все ж таки створити таку комісію. Він зауважив виходячи із судової практики, що такі комісії створено по деяких районах області. 

За результатами засідання було прийняте рішиння терміново доопрацювати питання потреби комісії і сам механізм її діяльності. Доручити начальникові відділу містобудування, архітектури та ЖКГ створити базу даних об’єктів, які розташовані за межами населених пунктів. Розгляд питання перенести на наступне засідання.

 

 

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9499 | Переглядів: 56Дата публікації: 19:41 18.04.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих