19 квітня голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з активом села Нижній Бурлук
19 квітня голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з  активом села Нижній Бурлук

Поділитися новиною:

19 квітня голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з активом села Нижній Бурлук

Керівник району ознайомив присутніх з результатами рішення сесії Харківської обласної ради від 1 березня 2018 року, згідно якого Шевченківський район отримав досить значні кошти для розвитку та зміцнення матеріально-технічної бази. Виділення коштів у таких обсягах  свідчить про зростання уваги обласної державної адміністрації на чолі із Юлією Світличною до розвитку місцевих регіонів, дасть можливість подвоїти зусилля на користь нашої громади, об’єднавши фінанси районного і обласного бюджетів. 

Також очільник району звернув увагу на соціально значимі проекти, які плануються до реалізації в цьому році за рахунок різних джерел фінансування. Зокрема Валерій Анатолійович детально зупинився на питаннях освітньої галузі та медичної сфери району, культури та спорту, удосконалення матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів,  а також на питаннях благоустрою нашого краю, тощо.

Серед актуальних питань, з якими звертались присутні до голови райдержадміністрації - ремонт місцевих доріг та чищення їх в зимовий період. Скаржилися на отримання ліків за програмою «Доступні ліки». Цікавилися активісти і питанням об’єднання територіальних громад.

Валерій Анатолійович  детально зупинився на перевагах об’єднання територіальних громад, які зможуть самостійно і на належному рівні утримувати дитячі садки і школи, амбулаторії, будинки культури і клуби, дороги, інфраструктуру. Тобто,  це реальний шлях до підвищення якості повсякденного життя мешканців кожного села, селища чи міста.

На поставлені питання присутні отримали відповіді та рекомендації від очільника району.

Альбом: 19 квітня голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з  активом села Нижній Бурлук Альбом: 19 квітня голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з  активом села Нижній Бурлук Альбом: 19 квітня голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з  активом села Нижній Бурлук Альбом: 19 квітня голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з  активом села Нижній Бурлук Альбом: 19 квітня голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з  активом села Нижній Бурлук Альбом: 19 квітня голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з  активом села Нижній Бурлук
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9507 | Переглядів: 48Дата публікації: 20:22 19.04.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих