19 квітня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів виїзну робочу нараду по підготовці дитячого табору "Бурлучок" до оздоровчого періоду
19 квітня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів виїзну робочу нараду по підготовці дитячого табору \"Бурлучок\" до оздоровчого періоду

Поділитися новиною:

19 квітня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів виїзну робочу нараду по підготовці дитячого табору "Бурлучок" до оздоровчого періоду

На нараду запрошені посадові особи відповідальні за проведення оздоровчої кампанії в 2018 році

Керівник району зазначив, що у 2018 році необхідно охопити оздоровленням та відпочинком дітей на рівні не менше 2017 року. Особливу увагу приділити дітям пільгових категорій. Запропонував встановити басейн на території ПЗОВ “Бурлучок” для більшого заохочення дітей в оздоровчий період.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Бобусь  поінформувала, що влітку 2018 року в Шевченківському районі, згідно з плануванням, будуть функціонувати 13 закладів оздоровлення та відпочинку. З них 12 закладів відпочинку з денним перебуванням, один позаміський заклад оздоровлення та відпочинку „Бурлучок”. Пришкільні дитячі заклади відпочинку розпочнуть свою роботу  28 травня 2018 року і по 15 червня 2018 року, де будуть охоплені відпочинком 480 дітей. Поряд з цим заплановано відкриття 12 мовних таборів де відпочине 140 дітей. Заплановано роботу двох змін позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Бурлучок» І зміна з 21.06-11.07.2018; ІІ зміна з 14.07-03.08.2018). Вартість путівки складатиме – 5432,00 грн., батьківська плата – 2100,00 грн.

Фельдшер санітарного відділу дотримання санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Шевченківському районі Іван Реуцький доповів що Шевченківським районним відділом Держпродспоживслужби в Харківській області відділу освіти райдержадміністрації було надано план-завдання по підготовці до роботи в період літньої оздоровчої кампанії 2018 року та доведення матеріально-технічної бази ПЗОВ “Бурлучок” до вимог санітарного законодавства.

Головний лікар КЗОЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району” Олена Сивокоз зазначила, що буде проведено роботу з лікарями та медичними сестрами, та розроблено графік чергування медичних працівників, які будуть здійснювати медичне обслуговування в таборі на дві зміни.

Начальник Шевченківського району електромереж Олег Ярошенко доповів про те, що світло в таборі присутнє, але напруга слабка.

Керівник району надав доручення всім службам, які відповідальні за оздоровлення та відпочинок, про подання всіх документів на сесію районної ради для виділення коштів на відповідні цілі.

Альбом: 19 квітня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів виїзну робочу нараду по оздоровленню дитячого табору «Бурлучок», з метою підготовки його до оздоровчого періоду Альбом: 19 квітня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів виїзну робочу нараду по оздоровленню дитячого табору «Бурлучок», з метою підготовки його до оздоровчого періоду Альбом: 19 квітня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів виїзну робочу нараду по оздоровленню дитячого табору «Бурлучок», з метою підготовки його до оздоровчого періоду Альбом: 19 квітня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів виїзну робочу нараду по оздоровленню дитячого табору «Бурлучок», з метою підготовки його до оздоровчого періоду
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9510 | Переглядів: 67Дата публікації: 10:25 20.04.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих